anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Olbrzymi spadek punktów sprzedażowych

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Szanowni.

Do końca ubiegłego tygodnia miałem 708/1000 możliwych punktów. W piątek dostaliśmy 4/5 za zgodnośc produktu. A konkretniej nie było deklarowanej regulacji obrotów przy szlifierce kątowej. Działamy w dropie i opis jest ładowany z automatu. Nie ważne , powinniśmy sprawdzić - nasza wina. Dziś nasza punktacja do trochę ponad 200/1000. Co jest dramatem!

Rozumiem dostać 1/5 , ale 4/5 i o ponad 500 2 dół?

Czy ktoś wyjaśni?

Dziękuję

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@hultajespzoo sprawdź inne obszary bo to nie przez to 🙂

Obszar o którym piszesz to 

Polecenia 0/100

Zadowolenie 0/170 

Nie da się na tym zjechać tak nisko więc 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

W innych obszarach nic nie było zmieniane 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hultajespzoo może nie odpowiedzieliście na czas, rozpoczęta dyskusja ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Absolutnie nic takiego/

oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#
Zadowolenie kupujących:4,750
Zgodność z opisem
4,50/5
Koszt wysyłki
5,00/5
Obsługa kupującego
4,75/5
Klienci oceniają zakupy u Ciebie gorzej, niż u innych sprzedających. Kliknij w znak zapytania i sprawdź, jak lepiej zadbać o zadowolenie klientów.
-250 / 170
Wymaga poprawy
96% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. Warto poprawić ten wynik.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hultajespzoo no tak jak masz 9 komentarzy to nie dziwne 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Tak , masz rację . Nie jest to powalająca liczba, ale wcześniej miałem jeszcze mniej i było bardzo dobrze.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hultajespzoo tak ale przy tak niskiej ilości komentarzy średnia wychodzi gorzej, poczekaj z czasem się poprawi o ile znowu nie nałapiesz mniej gwiazdek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Ale myślisz, że drastyczny spadek, przy jednej ocenie 4/5 jest możliwy? Ok, rozumiem, że mało jeszcze mam komentarzy... ale do tej pory wszytskie były 5/5 teraz jeden wpadł 4/5 i od razu punktacja o 500 w dół?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@hultajespzoo Kliknij w znak zapytania obok zadowolenia kupujących, to się zdziwisz jak oni to liczą 😉

Za każde 0.01 w przedziale 4.90 - 4.85 tracisz 10 pkt 

Za każde 0.01 poniżej 4.85 tracisz 20 pkt 

Jeżeli masz w tej chwili 4.75, to tracisz 200+50 punktów (jeżeli dobrze liczę......)

( (4.90 - 4.85) / 0.01) * 10 + ( (4.85-4.75) / 0.01 ) * 20

Gdzieś jeszcze musiało Ci spaść, przejrzałeś wszystkie sekcje? Wysyłki w terminie, odpowiedzi?

 

oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Dzięki za konkrety. Dbamy o jakość obsługi najlepiej jak możemy! Bardzo nam na tym zależy, a tu taka niespodzianka. Trochę się odechciewa ,że 2 miesiące dbania o każdy szczegół i jeden zonk nie z mojej winy i spadek praktycznie na sam dół.

oznacz moderatorów

wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

Oj, odechciewa się, człowiek się spina, życie osobiste daleko w tyle, żeby tylko zadowolić kapryśnych, złośliwych i takich tam jeszcze innych kupujących oraz szacowne Allegro oczywiście też. Pakuję następnego dnia po wpłacie, bez śniadania lecę na pocztę, bo mam kawałek, taszczę te paki  na piechotę, bo tak się składa, ze nie mogę prowadzić auta i na co to wszystko?????????? Teraz będzie ciekawie, ponieważ klientka opłaciła kilka aukcji i poprosiła o wysyłkę za dwa tygodnie. Czego mogę się spodziewać za kilka dni? Już wiem, ocena za czas wysyłki poniżej poziomu. Czy allegro ma jakiś plan B na takie sytuacje?

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@wspomnienieprlu Nie przejmuj się. Program statystyk opiera się na ocenach wszystkiego i dla wszystkich, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

oznacz moderatorów

wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

Tak, zgadzam się, ale niespełnianie standardów wyznaczonych przez wielkie allegro grozi blokadą konta.Dla nich to drobiazg zdyskwalifikować takiego maluczkiego, co na chleb sobie tutaj dorabia.

oznacz moderatorów