anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnione oceny

Nasze-Nadruki
#8 Zapaleniec#

Witam,

Miał ktoś taką sytuację że oceny pojawiały się na profilu z opóźnieniem?  To znaczy od tygodnia widzę właśnie dziwną sprawę - mianowicie codziennie masowo wlatują mi opinie wystawione z aktaulną datą gdzie zakup był robiony początkiem kwietnia. 

Wpierw pomyślałem że to pewnie allegro im wszystkim przypomniało mailowo o ocenie i akurat przypadek taki że wszyscy w tym samym czasie z tego samego okresu wystawili.

Ale wyjaśniając dwa negatywy które wpadły w ten sposób okazało się że osoby były zadziwione czemu teraz im odpisuję na komentarz negatywny, bo oni wystawili go ponoć tuż po otrzymaniu przedmiotu - co miało miejsce 3 miesiące temu.....

Jest coś takiego możliwe że ludzie wystawiali mi opinie to się gdzieś tam zapisało i dociera po 3 miesiącach ?  

Brzmi śmiesznie a wręcz niedorzecznie, ale ciężko wierzyć w zbieg okoliczności bo od dokładnie 7 dni dzień w dzień wpada mi po kilkanaście opinii od kupujących z pierwszej połowy kwietnia 2019r.

Pytam bo jeśli tak jest i nagle wpadnie mi kilkanaście negatywów w ciągu tygodnia z przed 3msc to później wyjaśniać takie zaległe sprawy to masakra.

 

Dajcie znać czy się spotkaliście z czymś takim.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nasze-Nadruki Ale wyjaśniając dwa negatywy które wpadły w ten sposób okazało się że osoby były zadziwione czemu teraz im odpisuję na komentarz negatywny, bo oni wystawili go ponoć tuż po otrzymaniu przedmiotu - co miało miejsce 3 miesiące temu.....

Możesz podać numery ofert i loginy kupujących z tych transakcji?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów