anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata identyczna jak cena za wystawiony przedmiot

venseller
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam taki problem ponieważ chciałem wystawić aukcje na normalnym allegro i chciałem dać cenę za przedmiot 1.48zł od sztuki, na końcu pokazało to co na załączonym obrazku. Jest możliwe żeby opłata za sprzedaż 1 sztuki była wyższa niż wartość jej wystawienia?

venseller_0-1646477718752.png

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Oj możliwe, nie opłaca się wystawiania tanich rzeczy w pojedynczych szt., możesz wystawić np; po 10 szt (pakiet).😁

oznacz moderatorów

venseller
#7 Wielbiciel#

Myslalem generalnie ,że allegro normalne jest tańsze ale nawet przy promowaniu na lokalnie wychodzi tylko 8% z promowaniem a tu 2 zł więc dziwne to troche
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przy wystawianiu tanich ofert allegro doi tak by się odechciało ich wystawiania .Nie ma najmniejszego sensu takich rzeczy wystawiać bo pójdziesz z torbami bardzo szybko .

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@kolekcjoner608 @LEW433 Najwyraźniej nie wszyscy o tym wiedzą:

annas14firma_0-1646505919404.png

Od 1 marca w kategorii zdrowie minimalna prowizja to 1.00 PLN od sztuki.
Przychód ze sprzedaży z powyższych 1621 ofert jest więc zerowy lub ujemny.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to tylko przysłowiowa złotówka, czego się czepiać!🤣

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@LEW433 Zastosowany mechanizm jest dobrze znany w świecie finansowym. Na przykład: PayPal micropayment rate is 5% + $0.05 USD per transaction. Oczywiście ni dostaje się takich warunków z automatu. Trzeba wynegocjować.

Podejrzewam, że duzi sprzedawcy dostali specjalne warunki a mniejsi niedługo spakują torby. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😞

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@venseller 

Niestety wygląda na to, że w Twojej kategorii dwa złote to minimalna kwota prowizji. Wyróżnienie możesz odpuścisz, prowizji głównej nie przeskoczysz. Zrób jak radzi Lew - wystawiaj w zestawach, bo dopłacisz do interesu.

Allegro chce chyba, żeby tu same Bentleye wystawiać - a na Bentleye teraz posucha, bo się utopiły😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 A coś tak cicha, wycofana Kasieńka.🤗

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Prowizja minimalna na koncie zwykłym to 0,25 zł we wszystkich kategoriach, a na koncie firma to max. 1 zł, więc coś tu się nie zgadza 🤔

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

a jednak jest minimalna 2 zł , tylko że zostało to sprytnie ukryte przez Allegro w cenniku, przy poszczególnych kategoria w zapisie "nie mniej niż" ....
mimo że w części prowizji na kontach zwykłych na początku jest wyraźnie napisane
"3. Minimalna wartość jednorazowo naliczonej prowizji za każdą sztukę wynosi 0,25 PLN."
co wyraźnie sugeruje, że dotyczy to wszystkich kategorii...
ładne kwiatki 😡

oznacz moderatorów