anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata przesyłki aukcja WOŚP

zielonafilizanka
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, wystawiłam przedmiot na aukcję WOŚP. Kupujący opłacił przesyłkę,jednak gdy chce nadać przesyłkę inpost pojawia mi się informacja o braku środków. Jak to działa? Czy mam opłacić przesyłkę, a potem koszt przesyłki jest zwracany?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

zielonafilizanka
#1 Nowicjusz#

*chcę

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak chcesz wysyłać przez allegro to musisz wcześnie wpłacić środki na ich konto na poczet wysyłek ,chyba że masz umowę z InPostem to wysyłasz a potem dostajesz fakturę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zielonafilizanka Cześć. 🙂 Środki, które klient wpłacił na poczet wysyłki, musisz wypłacić na swoje konto bankowe. Aby zlecić wypłatę z Allegro Finanse, wejdź do zakładki Środki i historia operacji i kliknij [wypłać dostępne środki]. Jeśli jeszcze nie aktywowałaś swojego konta do wypłat, to będziesz musiała to zrobić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zielonafilizanka
#1 Nowicjusz#

Aaaa, dziękuję! 💐

oznacz moderatorów

zielonafilizanka
#1 Nowicjusz#

Znalazłam informację o wypłacie "automatycznie, od 20 zł, w każdy dzień roboczy", kwota do wypłaty to 10,95 zł. Czy to oznacza, że nie zostaną te środki teraz przelane, dopiero jak będzie tam minimum 20 zł? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zielonafilizanka Nie, coś Ty, to tak nie działa, spokojnie 🙂 Chodzi o ustawienia automatycznych wypłat, czyli jeśli miałabyś na koncie powyżej 20 złotych, to przelew na Twoje konto bankowe zostałby zlecony automatycznie (nie musiałabyś klikać "wypłać"). 

Widzę, że kilka minut temu zleciłaś przelew 10,95 zł. Do końca jutrzejszego dnia środki powinny być na Twoim koncie bankowym. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zielonafilizanka
#1 Nowicjusz#

Dziękuję 🙂🙂🙂

oznacz moderatorów