anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za paczkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Sprzedałem słuchawki za 50 zł, dostałem 60 zł 95 groszy. Zapłaciłem opłatę allegro. Czemu nie zapłaciłem za paczkę tych 11 zł tylko mi to zostało?

Wydaje mi sie że zawsze było tak, że po zeskanowaniu kodu z etykiety i włożeniu paczki do paczkomatu, na rachunku allegro pojawiała się opłata za paczkomat.

Czy mi się pomieszało?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
az1rael
#21 Demiurg#

+ 50 zl sluchawki + 10.95 zl wysylka ktora ci oplacil kupujacy czyli masz na nadanie juz zaplacone - prowizja allegro - oplaty dodatkowe np wyroznienie etc = tyle ci zostalo

oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

Czyli to 10.95 mi zostało? Nie muszę opłacić paczkomatu? Bo tą kwotę zapłacił kupujący, po to abym zapłacił za paczkomat, tak? Bo mam 10.95 bonusu, nic nie muszę z tym robić, czy jak?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Wedlug tego co piszesz ten 10.95 jest oplata za wysylke od kupujacego i wydasz je na wysylke wlasnie

oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
No ale ja za wysyłkę, nie zapłaciłem. Zawsze było tak, jak napisałem że na saldzie allegro po wysłaniu paczki, było na minusie opłata allegro, i za paczkę. Tym razem zapłaciłem za allegro, a opłata za paczkę nie została doliczona. Nie wiem jak napisać to jaśniej.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Pokazac oferte. Daj linka. Bo ja rozumiem to tak kwota zakupu 50 zl forma wysylki paczkomat wybral doliczylo 10.95 zl ktore ty wydasz nadajac mu ta paczke w paczkomacie. 

oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

Mi ta kwota została, na nic jej nie wydałem xD

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@JurekzOgurek te 10,95 za nadanie allegro doliczy Ci do salda dopiero jak kupujący odbierze paczkę, więc bez obawy nie zostanie Ci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

Dzięki, w końcu ktoś mnie zrozumiał. I tak zrobiłem nadpłatę na allegro więc spoko, ale wydawało mi się że od razu będzie na koncie ta opłata. Dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów