anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za wysyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mira072
#7 Wielbiciel#

Allegro pobrało pieniądze od kupującego za wysyłkę z InPost, to dlaczego InPost też pobrał ode mnie? W takim przypadku za jedną wysyłkę została pobrana podwójnie opłata

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@Mira072 no pobrało od kupującego i przekazało Tobie a Ty nadając przekazałeś do Inposta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Mira072
#7 Wielbiciel#

zasilałam In Post ze swojego konta bankowego i InPost z tego pobrał opłatę

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Mira072 no i poprawnie, przecież kupujący opłacił towar i wysyłkę, więc kasa się zgadza 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tobie pobrało ale kupujący ci oddał opłacając przesyłkę, zapłacił za towar+ przesyłka.

oznacz moderatorów
Mira072
#7 Wielbiciel#

Nie, ponieważ pieniądze z aukcji zostały automatycznie przekazane na WOŚP. Ja nic nie otrzymałam.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro ci odda, spokojnie. Masz rozliczenie tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Mira072 szkoda że więcej szczegółów nie było w poście pierwszym 😞  kasę za wysyłkę masz na allegro finanse 🙂  Po wygranej kasa za towar trafia na wośp a koszt nadania do zakładki Środki i historia operacji i musisz se wypłacić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Mira072
#7 Wielbiciel#

Dzięki, pieniądze znalazłam na koncie 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mira072 InPost Ci pobrał, ale kupujący Ci te pieniądze wpłacił. Masz je w zakładce Allegro Finanse. Kupujący nie płaci do InPost, tylko Tobie. 

oznacz moderatorów
Mira072
#7 Wielbiciel#

Dzięki.

oznacz moderatorów