anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłaty za konto

mol-sk
#2 Obserwator#

Witam!

Jakiś czas temu założyłem firmowe konto allegro. Niestety, nie mogę nic sprzedać i prowizje przekraczają moje zyski.

Przekształciłem to konto na prywatne, czy dalej będę ponosił opłaty? Jeśli tak, to w jaki sposób mogę to konto zlikwidować?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Na firmowym i na prywatnym koncie Allegro nalicza opłaty za korzystanie z serwisu. Konta nie trzeba likwidować, wystarczy przestać wystawiać oferty, a jeśli koniecznie chcesz zaprzestać wszelkiej działalności na Allegro, zrób to tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zakonczyc-dzialalnosc-w-alleg...

oznacz moderatorów

mol-sk
#2 Obserwator#

Czy jeśli zakończyłem teraz wszystkie oferty sprzedaży, to zostanie mi naliczona opłata za kolejny okres? w jakiej wysokości? Proporcjonalnie?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem za co płaciłeś, co miałeś wykupione, może jakieś abonamenty itp. Pracownik Allegro ma wgląd w Twoje konto, więc zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mol-sk Sprawdziłam, że na Twój rachunek składają się niemal wyłącznie opłaty za wyróżnienie. Jeśli zakończyłeś wszystkie oferty, nie naliczymy po raz kolejny kosztów za korzystanie z tej opcji. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mol-sk
#2 Obserwator#

Na ostatnie fakturze z 31.08 jest pozycja:

Zapewnienie funkcjonalności i usług dostępnych na platformie handlowej Allegro.pl

w kwocie 278,05 zł netto

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mol-sk Allegro nie wyszczególnia na fakturze usług za które płacisz. Jest jedna, ogólna pozycja🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mol-sk Szczegóły znajdziesz w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mol-sk
#2 Obserwator#

Ok. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

 

oznacz moderatorów