anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty za wyróżnienie

swkacper
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Miałem pakiet 100 darmowych wyróżnień jako pakiet dla nowych sprzedawców. Dzisiaj patrzę, że do dwóch aukcji naliczyło mi opłaty 2 x 19 zł mimo, że pisało 0.00 w momencie wystawiania aukcji jak włączyłem wyróżnienie bo miałem jeszcze ten pakiet do wykorzystania.

Dlaczego tak się stało? Wcześniej przy innych aukcjach nie było tego, nie naliczyło nic a dzisiaj już tak. Dzisiaj kończą się wyróżnienia kolejnych aukcji po południu i wieczorem i nie wiem czy znowu mi naliczy czy jak to będzie wyglądało..

PS. każdą aukcje miałem ustawioną, że wyłącza wyróżnienie na koniec naliczenia po 10 dniach dlatego nie ma możliwości, żeby kolejny cykl trwał.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@swkacper bezpłatny masz pierwszy 10-cio dniowy cykl , po jego zakończeniu opłaty za wyróżnienie są naliczane .

oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Ale to nie było tak,  ze to było jednym ciągiem. Po zakończeniu dawałem edytuj i włączałem od nowa wyróżnienie i też pisało 0.00. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Jednak coś poszło nie tak!

oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

W dodatku opisana sytuacja dotyczy pierwszego cyklu. Po 1 cyklu naliczyło opłatę 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@swkacper może coś pisze w regulaminie promocji .... poczytaj .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper wyjaśniam to z zespołem zajmującym się opłatami, wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję, że się to wyjaśni.

 

Nie wiem czy nie jest chaotycznie napisane, dlatego napisze jeszcze raz, żeby mogła Pani dobrze zrozumieć tą sytuację.

 

Przykład 1

1 stycznia włączyłem wyróżnienie 0.00 zł

10 stycznia zakończyło się bo miałem ustawione, żeby się wyłączyło na koniec cyklu i oplat nie pobrało 

Wtedy 10 grudnia po zakończeniu wyróżnienia, edytowałem ogłoszenie i włączyłem od nowa, nadal widniał napis 0.00

Co w takiej sytuacji? Dzisiaj pp południu konczy mi się taka jedna oferta i nie wiem czy naliczy czy nie 

 

Przykład 2

12 stycznia włączyłem wyróżnienie dla nowej oferty 0.00 zł 

Dzisiaj ta oferta się zakończyła i zostały naliczone opłaty w rozliczeniach w wysokości 19 zł 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper dziękuję! Wszystko jest dla mnie jasne 🙂 
Promowanie zostało włączone 12 stycznia i nie ma informacji o wyłączeniu. Obie oferty zostały zakończone, więc skorygujemy opłaty.
Dodam, że masz w centrum zniżek dostępny niewykorzystany pakiet 100 wyróżnień, wystarczy, że go aktywujesz i nie naliczą się opłaty za kolejny cykl. W zakładce Nadchodzące opłaty możesz sprawdzić kiedy będą naliczane kolejne opłaty.
Jeśli poprawnie wyłączysz promowanie, nie powinieneś widzieć tam nadchodzących opłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Chciałbym się upewnić co do tych stu wyróżnień. Rzeczywiście mam w centrum zniżek "

Pakiet Powitalny 2/2 - pakiet 100 Wyróżnień" który mam aktywować przed 28 dniem marca.

Ale z jakiego tytułu jest to 100 wyróżnień?

Pamiętam, że 2 turę mogę otrzymać zniżek po 3 pierwszych miesiącach tj 100 wyróżnień, 30% prowizji od sprzedaży i obniżkę na prowizje od oferty wyróżnionej - nie pamiętam dokładnych wartości ale taka ulga ma być do 6 miesięcy po spełnieniu warunków.

To jest powiązane z tym czy całkiem inny temat? Pamiętam, że końcem grudnia aktywowałem 1/2 i dostałem 100 wyróżnień i zniżki, pakiet 100 wyróżnień wykorzystałem wczoraj i dostane kolejne 100 wyróżnień  teraz? A po 3 miesiącach kolejne zniżki od sprzedaży ?

Przepraszam, że się rozpisałem ale chce się upewnić i dostać od kompetentnej osoby odpowiedź. 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper jasne, żaden problem, chętnie odpowiem 🙂 
Jest to dodatkowy bonus w ramach Pakietu powitalnego, nie jest to więc w ramach drugiego etapu, tylko osobno 🙂
W regulaminie jest to opisane w punkcie 6, 7 i 8:

"W trakcie trwania Programu Powitalnego masz możliwość zdobycia kolejnego bonusu w postaci pakietu 100 dodatkowych 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” [...]. Możesz je wykorzystać maksymalnie do końca trwania Programu Powitalnego. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.
Aby otrzymać kolejny bonus, o którym mowa w punkcie 6 Regulaminu powyżej, ukończ kurs Akademii Allegro dostępny tutaj o Programie Powitalnym w ciągu 10 dni od dnia pozytywnej weryfikacji Konta Firma. W ciągu 14 dni od ukończenia kursu przyznamy Ci dodatkowy pakiet opcji promowania "Wyróżnienie".
Pakiet będzie widoczny wCentrum Zniżekpod nazwą “Pakiet Powitalny Bonus - 100 dodatkowych Wyróżnień”. [...] Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów