anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia kupującego.

Majoris_pl
#8 Zapaleniec#

Hej, mam pytanie odnośnie opinii od kupujących. Generalnie jestem młodym sprzedającym na allegro. Mam już 2 super opinie, i teraz dostałem negatywa przez co, allegro mnie zablokowało 🙂

Negatyw przez to, że w paczce był jakiś uszkodzony element przez producenta, o czym oczywiście klient nie poinformował. Kliknął nie polecam sprzedającego i ocenił zgodność z towarem na 1 gwiazdkę, a obsługę na 5 :D. 

Oczywiście, próbuje się z klientem skontaktować, ale czy macie jakieś doświadczenie z takimi przypadkami? Allegro pomaga w takich przypadkach?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Dla Ciebie trudna sytuacja, w zasadzie bez dogadania się z kupującym nic nie zdziałasz.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Majoris_pl Tak, mamy... Allegro nie pomaga niestety.

Musisz się dogadać z kupującym ale widzę, że ocena już chyba zmieniona? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Majoris_pl Teraz tylko zostało dogadać się z działem bezpieczeństwa o szybkie zdjęcie blokady.

oznacz moderatorów

Majoris_pl
#8 Zapaleniec#

Widzę, że zdjęcie blokady trwa zdecydowanie dłużej, niż jej założenie. 

oznacz moderatorów

Majoris_pl
#8 Zapaleniec#

Chciałbym tylko wypisać mega żal do tego portalu, za to że traktują tu sprzedawców- szczególnie nowych jak przedmioty. Naliczają punkty za to kto szybciej odpowie klientowi, a jak do nich się piszę (kontakt allegro) w pilnych sprawach to nie odpowiadają przez cały dzień. Hipokryzja. 

Ponad 24h blokady, zero wsparcia, zrozumienia i pomocy. Klienci się niepokoją.

Po szybkim sprostowaniu negatywu czekać trzeba na łaskawców.

 

Jednak opinie sprzedających na allegro okazują się całkiem zasadne. 

oznacz moderatorów