anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo nigeryjskie - lista adresów i kont

X-8
#10 Popularyzator#

Szarańcza - adresy e-mail oszustów:

Cortniluke@gmail.com

Judiththompson051@gmail.com 

Virginiaheyner043@gmail.com

Anabeljason10@gmail.com

Patriciaortega409@gmail.com

Brittanytyler019@outlook.com

Maryclaire0115@gmail.com

Lenajakub0101@gmail.com

Johnsmithkay7811@gmail.com

Belrosealan@gmail.com

Annavillanova1993@gmail.com

Aramitawalker07@yahoo.com

Rolandsmith513@gmail.com

Oliveradrian907@gmail.com

Angelalarry50007@gmail.com

Marknoble0019@gmail.com

Benadormarc310@gmail.com

Mosesmrpaul@gmail.com

Abbeylincon27@gmail.com

 

 

 

oznacz moderatorów
444 ODPOWIEDZI 444

Client:21242290
#8 Zapaleniec#

Chyba trafiłem na oszustwo , co prawda odpisałem na maila w wiadomości. Jeszcze nic nie szkodzi bo nie ma tam narazie żadnych moich danych. Wydaje się to bardzo podejrzane i po wpisaniu maila w Google wyskoczyło mi oszustwo nigeryjskie. Przesyłam wam wiadomość z Allegro Lokalnie i treści maili.

9F7D2519-1078-487C-96B0-E262D00EA772.png

49296B45-A577-47EA-9D2A-EBF235F740C7.jpeg

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie widać obrazków ,muszą je sprawdzić i zatwierdzić moderatorzy ale dobrze że nie działasz pochopnie.

oznacz moderatorów

Client:21242290
#8 Zapaleniec#

Dzięki , mam nadzieje ze się niebawem pojawią. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak się pojawią to ktoś na pewno potwierdzi twoje obawy lub uspokoi gdy nie będzie to coś co by zagrażało twojemu bezpieczeństwu ,poczekaj na rozwój wydarzeń.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:21242290 Opisz problem, nie widzimy obrazków, dużo oszust "nigeryjskich".

oznacz moderatorów

Client:21242290
#8 Zapaleniec#

Treść wiadomości z Allegro lokalnie :

Witaj, czy nadal masz swoje przedmioty dostępne do sprzedaży? jeśli tak, proszę o kontakt na mój osobisty e-mail (robertkulasinka@gmail.com) z pozdrowieniami

Treść ostatniego maila:

Thank you for your response. Am ready to buy it and okay with the price. Am an honest and sincere man, am here to make legal and safe transactions with you and I hope you will do the same with me too? I will not be able to come and see it in your place due to the nature of my work. Note that I am responsible for collection and handling. My transportation agent will come to your location for pickup, so i will add the shipping fee to the payment, please give me your details below so I can forward it to the shipping company to calculate the pickup cost for me.
Your full name:
Address for picking up the item:
Phone

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:21242290 Śmierdzi oszustwem, nic nie dawaj nie wysyłaj bez kasy.

oznacz moderatorów

Client:21242290
#8 Zapaleniec#

Tez mi to śmierdzi, może ktoś miał jeszcze doświadczenia podobne. Narazie nic nie odpisuje. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:21242290 Nawet się tym nie zajmuj, szkoda czasu.

oznacz moderatorów

Client:21242290
#8 Zapaleniec#

Imię , nazwisko, adres, numer. Brzmi to jako przepis na kradzież konta e-mail. Trochę mam znajomosci w ceber bezpieczeństwie. Teraz tak skojarzyłem. Zgłoszę to konto i tyle.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:21242290 Olej tę ofertę to ewidentna próba oskubania ciebie lub wyłudzenie twoich danych ,zgłoś do allegro ,powinni zablokować konto tego użytkownika.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:21242290 dobrze, że te wiadomości wzbudziły Twoją czujność. To konto zostało już przez nas zablokowane, dziękuję za Twoje zgłoszenie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gorman94
#7 Wielbiciel#

2021-02-23 (2).png

Taką wiadomość dzisiaj dostałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gorman94 dziękuję! Zablokowaliśmy to konto.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Przemek19809
#7 Wielbiciel#

kateandy999@gmail.com

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Przemek19809 dziękuję! Zablokowaliśmy konto powiązane z tym adresem mailowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Przemek19809
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. To klient client:98440157. Jeszcze z nimi piszę mailowo dla beki ale dobrze by było żeby ktoś inny się nie nabrał i stracił swoje oszczędności. Pozdrawiam  

 

oznacz moderatorów

jankoada
#7 Wielbiciel#

U mnie skontaktował się mrsdorothychurchill @ gmail .com, client:98551652.

 

wysyłka do USA 😂

ewidentny scam

oznacz moderatorów

DamianCz2019
#8 Zapaleniec#

Biznesmen z ukrainy: 
Client:98377325
gcorche09@gmail.com
+15159781353

"Witaj jak się masz? Czy nadal masz swój przedmiot na sprzedaż? Jeśli tak więc czekać na pilną odpowiedź na mój e-mail gcorche09@gmail.com nadzieję usłyszeć od ciebie wkrótce."

 Śmieszny, bo skontaktował się ze mną przez whatsapp mówiąc że kupuje towar dla firmy brata do Brazylii, który jest teraz niedostępny.  
Chciał 198 euro za przesyłkę u kuriera który odemnie odbierze paczkę. Nie zgadzał się na zapłatę bezpośrednio kurierowi i świrował jarząbka że nic nie rozumiem. 

 Na tyle był głupi że wchodził w linki które mu wysyłałem na początku[przygotowane dla scamerów]. Pobrał parę robaków odemnie i podał hasła do swojego maila. 
 Jego dane zostały również sprzedane na deep webie.  Co najlepsze, to jest kobieta i mieszka na Ukrainie [podaje się za faceta z Brazylii]. 

 Myślę, że sprawiedliwi z ciemnej strony internetu będą w stanie wyczyścić jej konta z kasy którą ukradła innym. 
 

oznacz moderatorów