anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo - praca przy wystawianiu ofert na Allegro Lokalnie

Client:101630167
#8 Zapaleniec#

 Witam

Mam problem ponieważ szukałam pracy przez internet i zgłosiłam się do jednej pani z ofertą pracy.Polegała ona na tym że ja wystawiam produkty na Allegro Lokalnie i jak ktoś kupi produkt to przesyłam tej pani pieniądze.Po tygodniu "współpracy" pani przestała odpisywać a do mnie zaczęli zgłaszać się kupujący że nie otrzymali produktu.Moje pytanie brzmi "Co mi grozi za to że nie wysłałam produktu do kupującego , ponieważ ta pani zapewniała mnie że wszystko zrobi.

Zostałam oszukana.Zwiodła mnie łatwa możliwość zarobku.Prosze o zrozumienie.

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością jak nie znajdziesz tej Pani to będziesz musiała oddać kasę tym kupującym, Ja to bym zgłosił szybko na Policję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101630167 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale godząc się na takie warunki współpracy, naruszyłaś Regulamin Allegro. Zgłoś tę sprawę na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Client:101630167 podpisałaś z nią jakąkolwiek umowę (o pracę, zlecenie, o dzieło), czy wszystko tylko "na gębę" poprzez mail/komunikator?

oznacz moderatorów

Client:101630167
#8 Zapaleniec#

Nie podpisywalam nic

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

dużo tego "sprzedałaś"?

oznacz moderatorów

Client:101630167
#8 Zapaleniec#
3 rzeczy
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101630167 będziesz musiała oddać kasę bo i tak allegro to z Ciebie ściągnie i zablokuje Ci konto i wszystkie powiązane 😞 Zgłoś to na policję może kiedyś odzyskasz kasę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

Witam. Jestem w bardzo podobnej sytuacji … wręcz identyczna. Jak Pani to rozwiązała?? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:117936873 jak nie chcesz pożegnać się z kontem, oddaj ze swoich allegro i tak to ściągnie przez komornika bo wypłacą z Protect odszkodowania a doliczą Ci do salda 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

Chcę się jakoś dogadać z tym facetem.. i po prostu mu nawet w ratach to oddać nie jest to jakaś kwota nie wiadomo jaka ale jestem strasznie zła ze dałam się tak podejść … 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:117936873 Możesz spróbować się tak dogadać ale na Twoim miejscu bym się nie nastawiał że takie rozwiązanie się uda.
Mnie osobiście - gdybym był na miejscu kupującego - żadna spłata w ratach by nie interesowała. Cała kasa i to czym prędzej.

Niestety.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to nie jest praca

tylko uczestnictwo/współudział w oszustwie

 

oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

I tak ide na policję z tym. Nic innego mi nie zostaje.. 

oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

Nie miałam na celu kogoś oszukać istnieje takie coś jak nieświadome zostanie słupem. Niestety 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To twoja linia obrony ale allegro odda kupującym to będą ścigać ciebie.

oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

Nastawiłam się już ze będę musiała oddać kwotę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Droga "nauczka"!

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Nic tobie nie zrobią. Prezydent cię ułaskawi tak samo jak Kamińskiego i Wąsika. Nasz prezydent jest dobrym człowiekiem i ma dobre serce.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1703961787212.png

 

oznacz moderatorów