anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo - praca przy wystawianiu ofert na Allegro Lokalnie

Client:101630167
#8 Zapaleniec#

 Witam

Mam problem ponieważ szukałam pracy przez internet i zgłosiłam się do jednej pani z ofertą pracy.Polegała ona na tym że ja wystawiam produkty na Allegro Lokalnie i jak ktoś kupi produkt to przesyłam tej pani pieniądze.Po tygodniu "współpracy" pani przestała odpisywać a do mnie zaczęli zgłaszać się kupujący że nie otrzymali produktu.Moje pytanie brzmi "Co mi grozi za to że nie wysłałam produktu do kupującego , ponieważ ta pani zapewniała mnie że wszystko zrobi.

Zostałam oszukana.Zwiodła mnie łatwa możliwość zarobku.Prosze o zrozumienie.

oznacz moderatorów
67 ODPOWIEDZI 67

ania_krosno
#7 Wielbiciel#

Jak ta sprawa się skończyła? 

oznacz moderatorów

tomasy1
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj nawiązałem kontakt z panią Dominiką S. która proponuje to wszystko to co wyżej napisano , proponuje również umowę , ale dla sprawdzenia współpracy 2-3 sprzedrze trzeba zrobić. poczytałem i pytam się Pani jaki max obroty mogę zrobić na koncie by US się nie przyczepił (wcześniej poczytałem trochę) odp nie obowiązują mnie limity gdyż pracuję na umowe ??? no i właśnie 2-3 przedmioty bez umowy = utrata pieniędzy na szczęście poczytałem jeszcze i podziękowałem. pozdrawiam

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

ze swojego prywatnego konta wystawiać jakieś cudze rzeczy z nadzieją że ktoś tam wyśle towar? Do tego za prawie 2 tysiaki... heh...

@tomasy1 nie dziękuj tylko od razu zgłaszaj na policję póki jeszcze jest kontakt

 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@mix-mce I to jeszcze dostajesz gotowy szablon i tekst który masz wkleić do tej aukcji, wiec Twoja praca polega "tylko" na wypraniu pieniędzy i naciśnięciu przycisku wystaw.

oznacz moderatorów

Kiniaaa_1987
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry miałam taka sama sytuację co Pani napisała 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@Kiniaaa_1987 mam nadzieje że nie rozpoczęłaś tej "lukratywnej" pracy ?

oznacz moderatorów

ania_krosno
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Ja niestety dałam się nabrać na taką ofertę pracy i zastanawiam się czy po takim dlugim czasie jest sens zgłaszać taką sprawę jeszcze na policję? 

oznacz moderatorów

Client:45860232
#2 Obserwator#

Cześć! Czyli po „zakupie” wygenerowałas etykietę i wysłałaś tamtej kobiecie ? 
sadze,ze gdyby po zakupie było kliknięcie „anuluj i zwróć środki kupującemu” udałoby Ci się. Czy się mylę ? Chhba ta wydrukowana etykieta potwierdza zakup… 

oznacz moderatorów