anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność paypal

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

14.07.2020 sprzedałem konsole ps4 pojawiło się na moim koncie 1400 zł do wypłaty niestety nie miałem danych na koncie więc musiałem je zaktualizować podałem nr rachunku i zrobiłem przelew za 1.1zl konto zostało aktywowane niestety z konta allegro pieniądze do wypłaty zniknęły teraz mam 0 zł do wypłaty i -67zl do zapłaty na moje konto nie przyszła ani złotówka a kupujący upomina się o przesyłkę co robić???

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
ACCURON
#13 Ambasador#

byla zlecona wypłata 

oznacz moderatorów
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

Nie ma z czego zlecić pisze że jest 00.00 zł 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Musiałeś zlecić wypłatę jednorazową lub ustawiłeś wypłaty automatyczne. Pieniądze pojawią się na koncie do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

oznacz moderatorów
Aditum
#12 Orędownik#

Nie masz pieniędzy - nie wysyłasz. Ze względu na politykę paypala raczej unikałbym na Twoim miejscu tej formy płatności. Wyślesz towar dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na Twoim koncie, nie na koncie PayPal - tak będzie najbezpieczniej. Swoją drogą, dlaczego kupujący wybrał PayPal ?

oznacz moderatorów
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

Niestety konto jest aktywne od 17 pisze że 15 była wyplata bo chciałem zlecić wypłatę z konta ale okazało się że nie ma na co zlecić ponieważ nie ma nr konta więc je założyłem i aktywowalem niestety po aktywacja na koncie allegro nie było już żadnej kwoty oraz nie przyszło nic na moje konto które podałem kupujący otworzył dyskusję i jutro allegro będzie mogło się dołączyć do rozmowy i ustawiłem przy aktywacji zlecenie automatycznie i pieniędzy nie ma 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ale jaki PayPal? Chyba PayU.

Nic tam samo nie wyparowało. Napisz do Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i zaraz wszystko będziesz wiedział.

oznacz moderatorów
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

Tak payu przeprwszam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No więc jeśli było tam 1400 zł to musiałeś je wypłacić, nie ma innej opcji. Kontaktuj się z Allegro i to wyjaśniaj.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli wcześniej w zakładce Allegro Finanse miałeś podany inny numer konta, to na ten stary numer zostały pieniądze wypłacone. Jeżeli stare konto jest nieaktualne, zamknięte, pieniądze wrócą do Twojej zakładki za kilka dni.

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

na jakim allegro byla sprzedaz

oznacz moderatorów
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

Temat zamknięty właśnie wpłynęły pieniądze nie obyło się bez nerwów ponieważ pisze że pieniądze mają wpłynąć na drugi dzień zajęło im to 4 dni robocze pozdrawiam i dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mordoelo404 

Nie 4 dni robocze, bo w międzyczasie była sobota i niedziela i doliczyć trzeba jeszcze sesje bankowe. Po co się upierałeś, że nie wypłacałeś?

oznacz moderatorów
Mordoelo404
#8 Zapaleniec#

Wypłacić chciałem przed aktualizacją konta konto aktywowane zostało w czwartek 

oznacz moderatorów