anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatności Allegro pay

ramzes1908
#7 Wielbiciel#

Czy gdy płatność w Allegro pay jednego przedmiotu będzie wynosiła 200 zł, a drugiego 100 zł to czy płatność za oba przedmioty mogę rozłożyć na raty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ramzes1908, czy obydwa zakupy dotyczą jednej umowy z Allegro Pay? Jeśli tak i pierwotnie odroczyłeś płatność na 30 dni, muszą zostać spełnione jeszcze te warunki:

  • płatność w terminie
  • wykonałeś w przeszłości przynajmniej jedną spłatę na dowolną umowę
  • pozostała do spłaty kwota musi wynosić minimum 200 zł
  • nie masz blokady na koncie Allegro i na limicie Allegro Pay
  • nie może być zgłoszony na umowie zwrot/anulowanie umowy lub Allegro Protect.
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ramzes1908
#7 Wielbiciel#

Znaczy tak, Na Allegro robiłem wiele zakupów i wszystkie mam opłacone, ale na Allegro pay to moje pierwsze zakupy. Tak, płatność odroczona na 30 dni i zakupy dotyczą tej samej umowy. Kwota do spłaty będzie wynosić 276 zł. To można to wszystko rozłożyć na raty?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ramzes1908 przykro mi, ale w tej sytuacji rozłożenie na raty nie będzie możliwe, ponieważ jest to Twój pierwszy zakup metodą Allegro Pay i nie spełniasz warunku "wykonałeś w przeszłości przynajmniej jedną spłatę na dowolną umowę". 
Rozwiązaniem może być zakup czegoś z metodą płatności Allegro Pay i spłata tego zakupu, wówczas możliwość rozłożenia płatności o którą pytasz na mniejsze spłaty powinna być dostępna.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  dlaczego tak jest. 

 

Aktywowałem allegro pay, zrobiłem pierwszy zakupy na ponad 300 stówy  i mogłem rozłożyć na raty.

Czy to miało jakiś wpływ że wcześniej korzystałem z allegro zapłać pózniej

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 konsultowałam Twoje zapytanie i wczesniejsze korzystanie z metody Allegro Zapłać Później nie powinno wpłynąć na możliwość rozłożenia zakupu na kilka spłat 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów