anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat InPost jak nadawać nie płacąc za każdym razem

stripesPL
#8 Zapaleniec#

Cześć w opcjach dostawy wybrałem Allego Paczkomat InPost. Powiązałem inpost z Allegro i w allegro też jest powiązanie z inpost. W Nadbrzeże paczek widzę paczki wygenerowane na allegro, ale:
1) aby wysłać paczki muszę zapłacić 8,99 - a z tego co kojarzę miało być to 3 coś tam i rozliczenie z Allegro a nie z Inpostem.
2) za każdym razem muszę kopiować numer paczki wklejać go do allegro i zmieniać status na wysłano, jak etykieta jest już gotowa a paczka nadana.

AD1 Jak zrobić aby nie trzeba było płacić za każdym razem i opłata była rozliczana z Allegro?
AD2. Co zrobić aby dane o wysłanej paczce były automatycznie importowane do Allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Agent051
#16 Inspirator#

@stripesPL Żeby rozliczać się z Allegro musisz chyba wysyłać przez Wysyłam z Allegro ale wtedy trzeba mieć mieć umowę z Inpostem. Przesyłka do paczkomatu kosztuje 8,99 i tyle płaci kupujący, a tobie Allegro naliczy prowizję od tej kwoty. 3 ileś pewnie pomyliło ci się z dopłatą do przesyłek kurierskich.

oznacz moderatorów

stripesPL
#8 Zapaleniec#

Chyba tak to miało wyglądać że rozliczam się z Allegro wysyłając jako Wysyłam z Allegro, ale jak to zrobić? W manualu Inpostu sa niekatualne screeny które pokazują przyciski których nie ma w Allegro.

oznacz moderatorów

stripesPL
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś ma jakiś pomysł w czym rzecz?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stripesPL Cześć. Upewnij się, że poprawnie przekażesz adres mejlowy dla zamówień z Allegro Smart! do przewoźnika. Więcej informacji o nadawaniu przesyłek Smart! znajdziesz tutaj

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów