anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat nadawczy = docelowy. Ktoś wie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Ahoj,

może ktoś się orientuje w następującej kwestii: jeśli nadam przesyłkę w tym samym paczkomacie InPost, który został przez kupującego wybrany jako paczkomat odbiorczy, to czy musi ona przejść drogę przez kuriera i oddział i nazad do dziury, czy też jest z automatu do odbioru z tej samej skrytki?

Pytam, bo czasem się zdarza, że ktoś wybiera paczkomat w pobliżu, albo taki, koło którego przejeżdżam. A we Wrocławiu jest tych skrzynek jak nasrał  😋

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
PWasiu
#7 Wielbiciel#

paczka będzie od razu do odbioru dla klienta.

robiłem tak wiele razy.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Właśnie wprowadzają specjalnie dla Ciebie  🙂

Zmiana dotyczy wprowadzenia nowej usługi – InPost Podaj Dalej – dla Klientów Biznesowych (z podpisaną umową i rozliczeniem płatności przelewem).

InPost Podaj Dalej to preferencyjne warunki cenowe dla przesyłek Paczkomatowych, które zostały fizycznie nadane i odebrane w tym samym Paczkomacie. Nowa usługa nie wymaga zmian w Państwa systemach ani dodatkowej integracji – usługa będzie naliczana automatycznie, bez konieczności dodatkowej aktywności ze strony Klienta.

Aby z niej skorzystać, należy:

  • Wygenerować etykietę adresową z wybranym Paczkomatem Odbiorczym - z poziomu Managera Paczek lub innego narzędzia do tworzenia przesyłek
  • Umieścić przesyłkę w wybranym Paczkomacie Odbiorczym
  • Po kilku minutach Odbiorca otrzyma powiadomienie o możliwości odebrania przesyłki
________
Κώστας
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Bóg zapłać, dobrzy ludzie 😍

oznacz moderatorów
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

Jak miałem taki przypadek, że paczkomat nadawczy i odbiorczy był taki sam, to system INPOST mi odrzucił. Umówiłem się telefonicznie z klientem na bezpośredni odbiór paczki.

oznacz moderatorów