anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny. Data ważności

ochikar
#8 Zapaleniec#

Jeśli pakiet darmowych wyróżnień jest ważny np. Do 31 sierpnia. To 31 sierpnia mogę jeszcze wyróżnić z nim oferty i wyróżnienia będą widoczne przez 10 dni do 9 września? Czy 1 września oferty przestaną być wyróżnione?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ochikar  pod każdą ofertą promocji masz taki link Warunki Promocji zalecam przeczytać przed aktywacją promocji.

Liczy się czas włączenia wyróżnienie w ofercie (czyli okres promocyjny zakończy się po 10 dniach) następny okres zostanie już policzony normalnie chyba że wyłączysz.

oznacz moderatorów

ochikar
#8 Zapaleniec#

Niestety w regulaminie nic o tym nie napisano. Dlatego pytam

oznacz moderatorów

ochikar
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ponawiam pytanie ponieważ nie ma nic o tym w regulaminie 

Jeśli pakiet darmowych wyróżnień jest ważny np. Do 31 sierpnia. To 31 sierpnia mogę jeszcze wyróżnić z nim oferty i wyróżnienia będą widoczne przez 10 dni do 9 września? Czy 1 września oferty przestaną być wyróżnione ponieważ pakiet jest ważny do 31 sierpnia?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ochikar skonsultowałam, dopytałam o szczegóły i potwierdzam to co napisał @Client:44052296. Jeśli włączysz wyróżnienie w ramach Pakietu Powitalnego, to będzie ono ważne 10 dni, bez względu na to czy pakiet będzie nadal aktywny. 
Czyli włączony 31.08 będzie aktywny do 9.09 nawet jeśli pakiet będzie do 31.08 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów