anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet Promo - jak to działa?

_K_Urb
#8 Zapaleniec#

Witam,

ok. 30 min temu włączyłem Pakiet Promo na jeden przedmiot - chciałem sprawdzić jak to działa..

Nie widzę różnicy - poza opłatą 2,90 zł.

Nie widzę w głównej kategorii aby bylo podświetlenie pogrubienie itd. Mojego przedmiotu.. jak sprawdzić, czy ten przedmiot już jest promowany czy tylko opłata jest ściągnięta..

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@_K_Urb  Nie sprawdzimy bo nic nie wystawiasz, powinna pojawić się opcja raty jak spełnia warunki towar oraz 

Wyróżnienie

Jeśli podczas wystawiania oferty zaznaczysz tę opcję, zawsze znajdzie się ona przed ofertami innych sprzedających, którzy z niej nie skorzystali. Pojawi się na liście promowanych ofert - na liście w danej kategorii oraz w wynikach wyszukiwania.

kostas11_0-1602345083589.png

Pogrubienie

Jeśl wbierzesz tę opcję, tytuł Twojej oferty będzie wyróżniony pogrubioną czcionką - dzięki temu będzie bardziej widoczny na liście przedmiotów w wybranej kategorii oraz w wynikach wyszukiwania.

kostas11_1-1602345162665.png

 

Podświetlenie

Podświetlenie daje Ci pewność, że Twój przedmiot zostanie zauważony i zwróci uwagę kupujących. Tym samym zwiększą się szanse na jego sprzedaż.

Wybierz tę opcję, a Twoją ofertę wyświetlimy na niebieskim tle.

kostas11_2-1602345162987.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_K_Urb
#8 Zapaleniec#

No i przedmiot jest na stronie 3..

Wykupując pakiet Promo myślałem, że przedmioty będą ponad zwykłymi promowaniami.. płacę więcej za pogrubienie i podświetlenie a i tak jestem daleko na liście.. bez sensu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_K_Urb Bo inni także płacą.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@_K_Urb  Jak ci się już znudzi to promowanie, to nie zapomnij go wyłączyć- żebyś nie dołączył do grona zdziwionych, po jakimś czasie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Zdziwionych i dobrze opłacających Allegro Finanse.

oznacz moderatorów