anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU przetrzymywanie pieniędzy

binchu
#8 Zapaleniec#

Wyrażam swoje niezadowolenie z faktu iż zmieniłem numer konta, mogłem pozostawić takie jakie było, ponieważ z niego też korzystam co uziemiło mi dość sporą kwotę na czas weryfikacji.  Gdzie dzisiaj już jest niby zweryfikowane PayU, ale przez przypadek kliknąłem Przelewy24 jeszcze i znów środki są zablokowane nawet do 5 dni na weryfikacje, mimo iż na tym koncie nie ma żadnego salda. Dodatkowy dzień na zrealizowanie wypłaty to jakiś absurd, szkoda że opłacając rachunek allegro można to zrobić w kilka sekund i serwis nie musi czekać kilku dni aby otrzymać pieniądze.

Dla mnie to jawny obrót pieniędzmi w tym czasie, skoro nie mogę do swoich pieniędzy uzyskać dostępu przez tydzień czasu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@binchu Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią, ale jeśli wypłaty PayU są poprawnie zweryfikowane i masz środki na saldzie PayU w Allegro Finanse, nie musisz czekać na weryfikację Przelewów24. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

binchu
#8 Zapaleniec#

Dostałem maila ze dane zostały zweryfikowane poprawnie i dalej jest na szaro, sugeruje żeby sprawdzić status w ustawieniach i tam też żadnych szczegółów nie ma. Nie widze opcji wypłaty ani w aplikacji na telefonie ani możliwości z poziomu przeglądarki telefonu bo otwiera z automatu aplikacje.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@binchu Wyjaśnimy tę sytuację i wrócę do Ciebie z informacją zwrotną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@binchu Wypłaty u obu operatorów są już aktywne i wiem, że już nawet zleciłeś wypłatę swoich środków, więc cieszę sie, że mogłam pomóc 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

binchu
#8 Zapaleniec#

Oczywiście ze to zrobiłem w najszybciej możliwym momencie, oczekiwanie w pierwszym poście nie powinno mieć miejsca.

 

Ja dalej czekam za pieniędzmi na koncie, Wam jak opłaca się rachunek za wykorzystane usługi przekazuje pieniądze natychmiastowo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@binchu "Wam jak opłaca się rachunek za wykorzystane usługi przekazuje pieniądze natychmiastowo." - też mnie to zawsze zastanawiało, bo z reguły przelewy od allegro przychodziły z tego samego banku, w którym i ja mam konto (tyle, że z oddziału korporacyjnego), a przecież przelewy w obrębie tego samego banku są realizowane natychmiastowo.
Jedyne wytłumaczenie jest takie, że albo oddział korporacyjny i detaliczny to (jakby) dwa różne banki, albo że przelewy z oddziałów korporacyjnych banków schodzą tylko w sesjach elixir.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Albo ktoś zarabia na międzyczasie!!

oznacz moderatorów

irek381
#7 Wielbiciel#

Allegro ma gdzieś swoich użytkowników.  Liczy się tylko PROWIZJA. Ja teraz prowizji nie zapłacę.

Za opóżnienia w płatnościach

oznacz moderatorów