anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapomniałem zmienić numer konta do przelewów

gregor1944_44
#7 Wielbiciel#

Witam,zamieściłem ogłoszenie sprzedaży na allegro,ale niestety zapomniałem zmienić numer konta bankowego do przelewów,bo w międzyczasie zmieniłem bank. Jak cofnąć wpłatę od kupującego? Jak się skontaktować z allegro żeby to naprawić?:/

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Wplata od kupującego idzie na konto Allegro finanse i jak masz tam podane złe konto bankowe to tam będą albo wrócą po nieudanej wypłacie na twoje konto bankowe, teraz zmień i środki wypłacisz na nowe konto bankowe: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregor1944_44 poproszę o potwierdzenie czy aktualny numer rachunku to 0619******0000?
A konto bankowe o numerze 6010****1963 zostało zamknięte?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gregor1944_44
#7 Wielbiciel#

Tak...teraz dopiero to zmieniłem w ustawieniach. Niestety już jeden Kupujący pieniądze wpłacił na te stare konto-70 zł

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregor1944_44 nie możemy anulować tej wypłaty, ale jeśli rachunek jest zamknięty to bank zwróci środki automatycznie w ciągu kilku dni na Twoje saldo.
Zwrot wypłaty spowoduje nałożenie automatycznej blokady. Dlatego napisz proszę do nas ponownie, gdy wypłata wróci na konto.
Widzę, że już wykonałeś przelew weryfikacyjny. Poproszę Cię o cierpliwość, w przypadku tego operatora weryfikacja konta do wypłat może zająć do 3 dni roboczych. 
Masz ustawione wypłaty automatyczne w każdy dzień roboczy, ale w tej chwili wypłaty są wstrzymane, więc możesz być spokojny już żadna wypłata nie zostanie skierowana na stare konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gregor1944_44
#7 Wielbiciel#

Mam taką nadzieję,że te środki zostaną zwrócone i że nikt nie ma takiego numeru starego konta...dziwiłem się,czemu środków nie ma na moim koncie. Czyli mam po prostu czekać na zwrot środków tak? Dzisiaj inny Kupujący zakupił następna książkę i przelał pieniądze ale one też jeszcze nie spłynęły an moje konto. O nie mam być już spokojny?:)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregor1944_44 tak, możesz być spokojny, ponieważ w tej chwili wypłaty są zablokowane 🙂
Nowy numer konta jest w trakcie weryfikacji. W ciągu kilku dni środki przelane na zamknięte konto, wrócą na Twoje slado, po zdjęciu blokady, wypłaty będą już kierowane na nowy numer 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów