anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU wypłata środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
KatieM94
#8 Zapaleniec#

Hej, sprzedałam pierwszy raz coś na Allegro lokalnie, wczoraj przed dodaniem zrobiłam przelew aby potwierdzić tożsamości ( czy coś w tym stylu 1.01 zł), po północy ktoś kupił moja rzecz. Rano przed 10, zleciłam wypłatę środków przez PayU, moje dane były już uzupełnione ( bo widniało info, że są potwierdzone poprzez przelew który robiłam wczoraj, te 1.01 zł) saldo się wyzerowało, ale pieniędzy nie mam na swoim koncie w Santanderze. Czy ja muszę czekać teraz  3 dni żeby potwierdzono moje wypłaty przez PayU? Czy po prostu jutro ( po upływie dnia roboczego) mogę spodziewać się wypłaty pieniędzy na moje konto w banku? I jeszcze jedno, czy jeżeli zostawiłam tam wypłata automatyczna, w poniedziałek to znaczy że mam czekac do poniedziałku? Sorki nie jestem w temacie, myślałam, że to mniej skomplikowane. Jeżeli ktoś może pomóc, to będę wdzięczna. Pozdrawiam. Aha i czy muszę aktywować też przelewy 24? Czy to jest do wyboru, albo PayU albo przelewy 24? Chyba nie ma konieczności aktywowania obu sposobów? Przy PayU widnieje status na zielono, na email przyszło mi, że zlecono wypłatę środków.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@KatieM94 jeśli masz aktywne konto do wypłat , a zlecenie wykonałaś wczoraj to środki pojawią się na Twoim koncie jutro pewnie po południu .

oznacz moderatorów
KatieM94
#8 Zapaleniec#

Hej,

Wczoraj wystawiłam przedmiot i przed tym wykonałam przelew na 1.01, inaczej nie mogłam dodać ogłoszenia. Realizacja wypłaty wystartowała przed 10 rano, dzisiaj. Chyba mam aktywne, bo wchodząc w finanse Allegro i dalej w kategorii wypłat, są dwa okienka jedno pod drugim, u góry mam przelewy 24 napis na czerwono, nieaktywne. Pod tym mam PayU, aktywne. Tylko czy muszę mieć też aktywnego te przelewy 24?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@KatieM94 jeśli powiodła się wypłata / e-mail potwierdzający / to jest w porządku . Wypłaty działają tylko w dni robocze / niedziele handlowe się nie liczą / 

Zasada - dzisiaj zlecenie - środki na koncie w następnym dniu ROBOCZYM .

oznacz moderatorów
KatieM94
#8 Zapaleniec#

"Informujemy o zleceniu wypłaty środków zgromadzonych w ramach usługi PayU" treść e-maila 🙃 to co chyba wszystko zrobiłam dobrze? Jutro mogę się spodziewać środków do końca dnia?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@KatieM94 tak , jutro do końca dnia będą . .... podr. 😀

oznacz moderatorów
KatieM94
#8 Zapaleniec#

Dzięki 😆 sorry za głupie pytania 🤣 pozdro

oznacz moderatorów
KatieM94
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria @A co z tym automatycznym wypłacaniem w poniedziałk🤣, teraz już nie będę zmieniać bo nawet nie wiedziałam, że jest możliwość wyboru na żądanie 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@KatieM94 wypłaty ,która jest w drodze już nie zmienisz , ale do kolejnych środków możesz to zrobić w każdej chwili 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KatieM94, widzę, że dziś zleciłaś wypłatę - pieniądze powinnaś mieć do końca następnego dnia roboczego. Aby uruchomić Przelewy24, musisz mieć aktywną usługę PayU. Na pewno najlepiej aktywować obydwie usługi. Nigdy nie wiesz na czyim saldzie (PayU czy Przelewy24) znajdą się Twoje środki za zamówienie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
KatieM94
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów