anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzysztofK96Rz
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedałem swój pierwszy przedmiot na allegro, zaraz po zakupie zająłem się przesyłką i wszystkim myśląc, że płatność musiała zostać zawarta skoro przedmiot sprzedałem.

Od czwartku status płatności, to "Płatność rozpoczęta", oznacza to, że pieniądze dojdą z jakimś opóźnieniem?Czy coś poszło nie tak?

Dla przykładu dziś sprzedałem inny przedmiot i pieniądze mam od razu.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

Klient zainicjował płatność ale jej nie dokończył, mógł wybrać przelew to idzie kilka dni zależy gdzie robił przelewu, zawsze możesz się po kilku dniach przypomnieć 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KrzysztofK96Rz
#8 Zapaleniec#

Czy w takim razie nie mam się czego obawiać i sytuacje się wyklaruje? 🙂

oznacz moderatorów
Client:79447201
#7 Wielbiciel#

Tak

😀

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Napisz jutro maila, żeby kupujący sprawdził bo płatność nie przeszła, będziesz wiedział co się dzieje, obawiać się nie ma czego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@KrzysztofK96Rz, nie wysyłaj póki płatność nie zmieni statusu na OPŁACONE. 🙂

oznacz moderatorów
pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witam, a czy wysłałeś już przesyłkę ? płatność rozpoczyna niestety nie zawsze oznacza iż będzie ona zakończona. Klienci czasem w wyniku błędu lub problemów rezygnują z płacenia myśląc że nie zapłacili to nie ma sprawy.

oznacz moderatorów
KrzysztofK96Rz
#8 Zapaleniec#

Niestety wysłałem 😕 Stąd moje obawy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

No to kupujący kombinator dostanie paczkę za darmo. Przede wszystkim brawo! 😛

A serio, to zobowiązuje go do tego regulamin i prawo. Jeśli odbierze i nie opłaci to będzie kradzież.
Wtedy możesz składać pozew.

oznacz moderatorów
KrzysztofK96Rz
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięteNo człowiek uczy się na błędach jak to mówią 😄  Mam nadzieję, że jednak opłaci, w razie czego grunt, że mogę coś z tym zrobić, gdyby kombinował, dzięki za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów