anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Zmiana danych do otrzymania wypłat

#7 Wielbiciel#

Chciałbym zmienić dane do wypłat (imię) a nie widzę takiej opcji, czy zmiana imienia na ogólnym koncie allegro zmieni też imię do otrzymywania wypłat ? Zarobiłem już trochę a boję się że tego nie wypłacę...

Highlighted

Odp.: Zmiana danych do otrzymania wypłat

#18 Luminarz#
Jak zmienić dane do wypłat?

Jeśli chcesz zaktualizować swoje dane do wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij [zmień]. Następnie:

  1. Przejdź do formularza. Podaj w nim swoje dane. Muszą one być identyczne z danymi z Twojego konta bankowego, na które mają trafić wypłacane pieniądze. Jeżeli nie pamiętasz ich dokładnie, sprawdź dane na wyciągu z Twojego rachunku bankowego. Następnie kliknij [aktywuj wypłaty].
  2. Zrób przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł z konta bankowego, które wpiszesz w formularzu. Jeśli oprócz usługi PayU udostępniasz lub chcesz udostępnić również usługę Przelewy24, wykonaj osobne przelewy weryfikacyjne dla każdego z operatorów. Operator Przelewy24 do weryfikacji danych wymaga dodatkowych dokumentów. Kwoty przelane w celu weryfiacji w całości zwrócimy na Twoje konto bankowe.
  3. Do czasu, aż operator zweryfikuje Twoje dane, wypłaty z jego salda będą wstrzymane. Jeśli chcesz sprawdzić, na jakim etapie jest weryfikacja Twoich danych, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat.
  4. Po zakończonej weryfikacji na Twój adres e-mail wyślemy powiadomienie (osobne dla każdego z operatorów) z informacją o zmianie.

Pamiętaj, że odbiorcą wypłat może być tylko i wyłącznie osoba lub firma, na którą zostało zarejestrowane konto Allegro. Nie można wypłacić środków na konto innej osoby.

________
Κώστας