anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie przesyłek dla kupujących

leostan555
#1 Nowicjusz#

Wystawiłem na sprzedaż poprzez licytację paręnaście małych przedmiotów. Kupujący którzy wygrali parę aukcji oczekują jednego kosztu wysyłki a uwzględnili wysyłkę poprzez paczkomaty in post allegro. W jaki sposób mogę połączyć ich zamówienia aby wyszedł jeden koszt przesyłki ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@leostan555 Ty nie połączysz musi zrobić to kupujący 🙂  Musi kliknąć zaznacz, potem zaznaczyć wszystkie aukcje i na dole po prawej opłacić je razem 🙂

 zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący powinni w zakładce Moje zakupy zaznaczyć sobie po lewej stronie wygrane aukcje i na samym dole kliknąć Zapłać. Wtedy, jeśli masz odpowiednio ustawione cenniki dostaw, nie masz tam ograniczeń do 1 sztuki w paczce i dopłat do kolejnej sztuki, powinno policzyć im jeden koszt wysyłki.

Dodam, że nie ma już opcji Zaznacz, jak na zdjęciu wyżej, po prostu kupujący zaznacza aukcje po lewej stronie listy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy nie ma:

lew433_0-1619252220201.png

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 A ja wiem. Nie ma. Jest "Zaznacz wszystkie", gdy chcemy zaznaczyć całą listę. Gdy chcemy zaznaczyć wybrane, nie klikamy Zaznacz, bo nie ma takiej opcji, po prostu po lewej zaznaczamy.

oznacz moderatorów