anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie z produktem.

lenny67
#7 Wielbiciel#

To jakaś kolejna bzdura wymyślona przez Allegro. Jak wystawiam aukcję to żaden z moich przedmiotów nie chce się "powiązać" z gotowym produktem. To jest dobre dla sklepów czy internetowych sprzedawców, którzy wystawiają nowe przedmioty !

Ja wystawiam stare , niepotrzebne rzeczy i mimo podania rozszerzonych parametrów nie znajduje powiązania z produktem. Mam 0% powiązań i ciągle mnie upominają że musi być co najmniej 1%.

Jestem od 16 lat na Allegro i zastanawiam się czy im nie podziękować i przejść do konkurencji (wielu znajomych tak zrobiło). Przykład - proszę mi znaleźć na allegro takie gotowe produkty :

Giant XTC Advanced SL 0

kolumny XTZ 99 WMT

                                                                            pozdrawiam: lenny67

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lenny67 Jeśli w trakcie wystawiania oferty wypełnisz wszystkie parametry w sekcji "Podstawowe parametry" stworzysz nowy produkt i wówczas możesz go dodać do naszej bazy. Dodatkowo od 1 sierpnia 1% obowiązkowych ofert powiązanych z produktem dotyczyć będzie 3 kategorii:

  • Elektronika
  • Kultura i rozrywka
  • Uroda

Dlatego spróbuj proszę powiązać inne oferty, które wystawiasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

... chyba mam pecha , bo żaden z moich towarów nie chce się powiązać z gotowym produktem. No cóż Allegro już chyba nie dla mnie ... tylko dla sklepów z nowym towarem.

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

...podałem (w przypadku roweru) nie tylko podstawowe, ale rozszerzone wszystkie możliwe parametry i nie stworzył się nowy produkt ! Zawsze jest ten sam komunikat : brak produktu lub coś w tym stylu !

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@lenny67  dopilnuj, żebyś nie miał wartości typu "inna" w polach marka, kolor, itp. bo nie stworzy Ci to produktu.

Marka: Inna przejdzie tylko jeżeli własną wartość poda się ją w taki sposób, jaki allegro ma w swojej bazie.

Przykładowo marka N'oveen w bazie allegro widnieje jako Noveen, co jest błędne i nie tworzy produktów 🙂

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

DarkStorM... nie mam wartości typu "inna" , wszystkie parametry zgodne z allegro

https://allegro.pl/oferta/giant-xtc-advanced-sl-0-karbon-9450554838

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Masz EAN?

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

nie mam

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

nie mam EAN

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

To wystawianie jest chore....

Kod producenta - nieraz to czysta fikcja, skąd jest on brany? Producent nie ma kodu, kod jest brany z bazy największych sprzedawców, którzy sobie taki wprowadzą (takie jest moje spostrzeżenie) - czyli wszystkie aukcje wprowadzone z tym kodem reklamują tego sprzedawcę

Kod EAN - kolejna bzdura - przy wystawianiu widzę błędy w produkyach w bazie Allegro. Skoro np. dzbanek do filtrowania wody ma pojemność przefiltrowanej wody 2 L , a w bazie Allegro pokazuje mi 4 litry, to w jaki sposób mam go powiązać z tym produktem? - Żaden oferowany na rynku dzbanek do filtrowania wody nie ma takiego parametru. Są to błedy serwisu, które bardzo utrudniają wystawianie ofert.

Wprowadzanie EAN i kodów producenta (których nie ma) - to bardzo utrudnia wystawianie ofert. Dodatkowo - wystawiam ofertę - wystaw podobną - nie dam rady - mogę tylko powiązać ofertę z produktem (o niewłaściwych danych) lub ją usunąć.

 

 

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

Nie da się podać EAN-u do starych rzeczy wyprodukowanych dawno czy do rzeczy np. z Australii ! Więc nie można stworzyć nowego produktu.

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@lenny67

Ma się dać i już. Badania wykazały że kupujący szukają produktów wpisując EAN a nie nazwę. Kto o tym nie wie i nie wiedział żył w błędzie. Na szczęścia Allegro nas oświeciło.

oznacz moderatorów