anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po jakim czasie zmienia się procent polecających sprzedawcę?

solek_87
#7 Wielbiciel#

Mam 76 pozytywnych komentarzy a 1 negatywny, a w procentach pokazuje że to 97,7 pozytywnych i ni jak mi się to nie zgadza, jak to się liczy...? przez to moje oferty nie są 'SMART' a ten jeden komentarz negatywny to chyba od konkurencji...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@solek_87 76+1 = 77 = 100% czyli 76x100/77 = 98.7%

Ale liczą się tylko unikalne pozytywy, czyli 2 pozytywy od jednej osoby są traktowane jak jeden. Widocznie takie masz, skoro procent jest niższy.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Uzupełniając tylko powyższą odpowiedź: Po roku otrzymany komentarz znika.

oznacz moderatorów

solek_87
#7 Wielbiciel#

Od czasu tego pytania otrzymałem kolejne pozytywy, a procent zmienił się tylko o 0,1%. To jest aż niemożliwe że 1 negatyw obniża o 2,5% a pozytyw podwyższa o 0,1%? Chyba allegro ma jakis bardziej zaawansowany algorytm liczenie tego...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Znacznie łatwiej jest stracić swój wizerunek nawet bez własnej winy niż go odzyskać ciężką pracą. 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@solek_87

Powiem obrazowo to co pisze @mwmonety

Jak się potkniesz i przewrócisz, to prędzej Ci strzelą fotkę na facebooka, zamiast pomóc wstać.

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER Ze stosownym opisem że szedłeś tak pijany że aż kozły wywracałeś.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@solek_87 

Czeski błąd, bo 77/78 = 98,7 zamiast 97,8

Żartowałem ;]

Teraz pomoc (chyba) tego nie podaje, ale wyliczenie jest dla kupujących, a nie ile wystawili pozytywów w sumie (co już zostało tutaj wspomniane). Patrząc na serie komentarzy (po kilka) wychodzi na to, że tych kupujących miałeś znacznie mniej w ciągu ostatniego roku niż 79.

Popatrz na wyniki dla:

46/47 = 97,87

45/46 = 97,82

44/45 = 97,77

I to by się zgadzało, bo jeśli (patrząc po dacie wpisu) przybyło Ci dwa komentarze, to dało to tylko 0,1 procenta na plus.

A dlaczego jeden negatyw zabiera tak dużo, a pozytyw daje tak mało ? Bo 1/47 to 2,12 procent.

Sprawdź (jeśli Ci się chce), czy moje przypuszczenia są prawdziwe.

@Kasiulki2 

A Twój problem chyba ma jeszcze łatwiejsze rozwiązanie. Wchodząc przez ofertę na kartę sprzedającego "o sprzedającym" klikasz w łapkę. Jeśli klikniesz w kciuk w górę, to będą odptaszkowane tylko pozytywy. Wchodząc przez listę z poziomu "oceny i komentarze" będą odptaszkowane wszystkie.

Się zgadza ? ;]

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@cookie000 

A żebyś wiedział, że tak właśnie jest😊

Żem się nie spostrzegła. Trzeba tylko pamiętać nie klikać łapki w dół, bo się same negatywy wyświetlą😫

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Żeby nie mnożyć wątków, zapytam tutaj: dlaczego u @solek_87  i większości innych komentarze "polecam" i "nie polecam" są zaptaszkowane, a u niektórych - z reguły tych większych - "nie polecam" jest odptaszkowane i trzeba je sobie zaptaszkować ręcznie, żeby zobaczyć negatywy?

oznacz moderatorów