anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po przejściu na allegro biznes nie mogę nadać przesyłki InPost

GoPack
#8 Zapaleniec#

Po kliknięciu na "Nadaj Przesyłkę" mam podać nazwę umowy z przewoźnikiem i  dane do API ShipX, aby aktywować obsługę przesyłek InPost. Nie mam żadnej umowy z przewoźnikiem i nie wiem jak podpisać taką umowę - na stronie InPostu czy jest jakaś zakładka na allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GoPack w menadżerze paczek inpost masz te dane lub bezpośrednio z menadżera możesz wysyłać tylko musisz powiązać konto allegro z menadżerem. Przy połaczeniu musisz mieć wyłączoną blokadę wyskakujących okienek w przeglądarce.

oznacz moderatorów

GoPack
#8 Zapaleniec#

A gdzie jest ten menadżer paczek inpost?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GoPack Manager Paczek InPost: https://manager.paczkomaty.pl/auth/login 

Załączam też link do instrukcji, jak powiązać konto InPost i Allegro: https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro-28.08.pdf 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GoPack
#8 Zapaleniec#

GoPack_0-1699262268206.png

Po wejściu w zamówienie "Do wysłania" nie mam takiej opcji, o jakiej piszesz i w związku z tym nie docieram do menadżera inpost

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GoPack Jeśli nie masz indywidualnej umowy z InPost, to nie nadasz paczki z poziomu Wysyłam z Allegro. Musisz ją nadać przez Managera, do którego przejdziesz m.in. z linku, który Ci podesłałam. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GoPack
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za wskazówki. Przebrnęłam  ale to jakaś masakra jest! Nadawanie paczek było proste na zwykłym allegro, a teraz na biznes wszystko się skomplikowało i zniechęca do korzystania;(

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GoPack w menadżerze paczek nie masz opcji Moje konto -> API

oznacz moderatorów

GoPack
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedzi. Bardzo mi pomogły.

oznacz moderatorów