anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Początki na mojej zasadzie?

Nissan_180SX
#9 Pomysłodawca#

Hejka chciał bym wrzucić jedno ogłoszenie sprzedaży, ALE, czy nie da sie ominąć powiedzmy tego przelewu 1.01zł do banku?, jak np nie chce wysyłać, jak kupuje to tylko za pobraniem, nie rozporządzam pieniędzmi w internecie, i chciał bym wystawić powiedzmy z jedną opcją odbioru osobistego w moim mieście, z adresem swoim częściowym i wiadomo nr telefony do kontaktu by sie umówić?😎

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Nissan_180SX żeby sprzedawać trzeba się zweryfikować, jako kupujący chciał bym mieć prawdziwe, zweryfikowane dane do reklamacji czy żeby Cię pozwać jak coś będzie nie tak, a allegro potrzebuje, jak nie zapłacisz prowizji wiedzieć gdzie wysłać komornika 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak wystawiają  bez weryfikacji?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 nie da się żeby sprzedawać trzeba zweryfikować konto, łatwiej allegro potem ścigać za długi z salda czy protect 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak konto tak, ale wypłaty mamy na koncie po sprzedaży i tygodniami albo wcale nie wypłaca, więc się da.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Konto musisz aktywować ale  do wypłat możesz późnej więc  odbiór osobisty i płatność przy odbiorze i wszystko jasne, ale pamiętaj że tu od razu płacisz prowizję od sprzedaży.

oznacz moderatorów

Nissan_180SX
#9 Pomysłodawca#

ahaaa prowizja od sprzedaży, nie wiedziałem, myślałem ze można od tak sobie wystawić ogłoszenie za free

oznacz moderatorów