anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczekaj, aż kupujący opłaci zakup - zapytanie.

bolo_yeung
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

kupujący zapłacił za wygrany przedmiot przelewem tradycyjnym, przy aukcji napisane jest "Poczekaj, aż kupujący opłaci zakup." Jak mogę odznaczyć/zaznaczyć że wpłata jak zaksięgowana ? Chce się rozliczyć i zapłacić prowizję od sprzedanego przedmiotu.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bolo_yeung Czy dobrze rozumiem, że klient opłacił zamówienie poza naszym systemem? Otrzymałeś przelew na swoje prywatne konto?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bolo_yeung
#1 Nowicjusz#

Tak, czytając regulamin widziałem opcje przelew tradycyjny i myślałem że może to być bezpośrednio na moje konto ( kiedyś prowizje były naliczone od razu po sprzedaży bez względu na sposób płatności - myślałem że tutaj będzie tak samo - mój błąd, że nie doczytałem jak się zmieniły zasady obowiązujące przy sprzedaży). W związku z powyższym jak mogę naprawić tą sytuację ? Przelać pieniądze z powrotem na konto kupującego (anulować zakup) bądź przekazać je sam na konto allegro ? Przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bolo_yeung wyślij towar i zapomnij, a jak chcesz bardzo to napisz do allegro i poproś o naliczenie prowizji 😄

To że zapłacił na konto to jedyny minus że oferta się po 5 dniach wznowi 🙂

A prowizję od razu naliczają na allegro, na lokalnie dopiero po opłaceniu przez allegro finanse

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bolo_yeung W naszym systemie niestety nie oznaczysz, że otrzymałeś wpłatę. Tak jak napisał @kostas11 oferta się wznowi i w tej sytuacji dojdzie do sprzedaży poza Allegro. U nas nie będzie ta transakcja odnotowana.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłacił przelewem tradycyjnym a skąd wziął dane do przelewu?

oznacz moderatorów