anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta polska odmawia przyjęcia przesyłek allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DECOAKADEMIA
#9 Pomysłodawca#

Witam, generuję etykiety z wysyłam z allegro. Dziś poczta nie chce przyjąć przesyłek, twierdzą, że wygasła umowa z allegro, proszę o pilną pomoc.

oznacz moderatorów
159 ODPOWIEDZI 159
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Chyba tylko do pobrań potrzebna jest umowa. Pozostałe i listy można bez.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Od kiedy taką umowę z pocztą trzeba mieć, nic o tym nie wiem 🙂? Czy jest to umowa do podpisania gdzieś na Allegro, czy sama muszę iść na Pocztę?

Co z tą paczką teraz zrobić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nadasz przez Allegro i wysyłasz na PP to umowy nigdy nie było trzeba.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Poczta dzisiaj czynna do 22.00, podjadę i odbiorę tę paczkę, bo widzę, że ciągle nienadali.

Może anuluję etykietę i nadam jeszcze raz.

A może nakleiłam etykietę  jakiegoś starego zamówienia i dlatego nie przechodzi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Paczkomat InPost .🤔

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nie paczkomat, tylko poczta.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mikeza do opłaconego z góry towaru umowa jest niepotrzebna i jeśli nie zamawiasz podjazdu kuriera. My przecież od dawna tak wysyłamy.

oznacz moderatorów
MixOutlet99
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo dosłownie przed 15 minutami i nie przyjęli przesyłki. Dziękuję allegro mam 15 km na pocztę i oczywiście negatyw będzie od klienta

oznacz moderatorów
sklepcolors
#8 Zapaleniec#

Mi dzisiaj na dwóch pocztach w Krakowie też nie udało się nadać Pocztex Kurier 48 bo przesyłka nie przechodzi, jest w systemie ale wyświetla się paniom na okienku że umowa wygasła  z Pocztą Polską.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czyli nie tylko ja mam ten problem, co z tym teraz zrobicie???

Jeśli anuluje etykietę, to czy ta nowa przejdzie ...., pewnie też nie.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zniknęłam z wątku na Gadane na kilka godzin, bo musiałam gdzieś pilnie wyjść, ale już jestem 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Bardzo przepraszam, podałam błędny numer zamówienia. Chodzi o zamówienie numer:

dfce96b0-5138-11ed-a3d7-498783058d99

i przesyłkę nr:

Poczta Polska 00159007738206427076

 

Przed chwilą wróciłam z poczty z przesyłką do domu, pani w okienku nie mogła ponownie nadać tej paczki, i potwierdziła, że nie mam umowy z pocztą.

Skoro etykietę wydrukowałam przez wysyłam z Allegro, to przecież umowa nie jest mi potrzebna.

oznacz moderatorów
sklepcolors
#8 Zapaleniec#

Ja też wróciłem z przesyłką do domu, dokładnie tą:  https://emonitoring.poczta-polska.pl/?lang=PL&numer=00159007738206521286 i zgłosiłem to do Allegro, mają dać znać jak się skontaktują w tej sprawie z  Pocztą Polską

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Gdzie dokładnie to zgłosiłeś do Allegro, bo ja tylko na Gadane.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Nie musisz już przesyłać zgłoszenia do nas w tej sprawie w innej formie. Przesłałam już prośbę o wyjaśnienie tej sytuacji z Pocztą Polską w Twoim imieniu, więc gdy dostaniemy odpowiedź w Twojej sprawie, otrzymasz od nas informację mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ja tu czegoś nie rozumiem

@CHECINIAKI złożył tutaj reklamacje allegro nie poczcie polskiej

sprawę ma wyjaśnić serwis, a nie poczta

@_HolaOla_ na jakiej podstawie prawnej uznajecie, że reklamacja złożona do allegro

może być przekazana podmiotowi trzeciemu?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Na razie cisza na mailu. Mam nadzieję, że jutro uda mi się wysłać tę paczkę i inne też 🙂

oznacz moderatorów
BFORFASHION
#7 Wielbiciel#

Panie na poczcie nie mogą przyjąć przesyłki gdyż wyskakuje komunikat brak umowy. Wysyłam poprzez wysyłam z allegro. Numer przesyłki   00159007738206813930

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na forum jest wiele zgłoszeń ale czy Allegro działa 🤔

oznacz moderatorów
BFORFASHION
#7 Wielbiciel#

Ja dzisiaj nie nadałam więc chyba coś jest nie tak 😞 nigdy nie miałam z tym problemu 

oznacz moderatorów