anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta polska odmawia przyjęcia przesyłek allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DECOAKADEMIA
#9 Pomysłodawca#

Witam, generuję etykiety z wysyłam z allegro. Dziś poczta nie chce przyjąć przesyłek, twierdzą, że wygasła umowa z allegro, proszę o pilną pomoc.

oznacz moderatorów
159 ODPOWIEDZI 159
GoodWear
#9 Pomysłodawca#

Właśnie miałam telefon z Poczty ,że przesyłka nie wyjdzie bo umowa była do wczoraj z Pocztą. Kiedy problem zostanie rozwiązany ? Czy klient ma zmienić sposób dostawy, przewoźnika ??

oznacz moderatorów
BFORFASHION
#7 Wielbiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   czy mogę prosić o informację jeśli przesyłka będzie mogła być nadana

 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@RED podstawa prawna "bo tak" 

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Na razie nie mam odpowiedzi na mailu, za około godzinę będę na poczcie i sprawdzę, czy ta paczka przejdzie.

Mam jeszcze nowe paczki na pocztę dzisiaj, co będzie, jak poczta ich nie przyjmie...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Rozwiążcie problem, przecież jesteście stroną.

oznacz moderatorów
MarBey
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam problem. Również u mnie, dziś ok. godz. 10 poczta nie przyjęła przesyłek. Powód: brak umowy z Allegro.

oznacz moderatorów
sklepcolors
#8 Zapaleniec#

Przesyłki nie przechodzą również dzisiaj dopiero z poczty wróciłem. Brak umowy z Allegro.

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

Do tej pory bez problemu wysyłałam paczki Allegro Pocztex kurier 48   narzędzie   wysyłam z Allegro. A teraz wyskakuje zamów kuriera ??? o co chodzi?Zrzut ekranu 2022-10-23 o 21.02.30.png

 

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Te wszystkie wysyłki na allegro są tak zagmatwane, trzeba zamawiać 100 kurierów, pora chyba zrezygnować z tego smarta wliczyć koszt wysyłki w cenę towaru i oferować wysyłkę za darmo.

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

czemu tak wyskakuje? zawsze drukowałam etykietę  i zanosiłam na pocztę @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   co mam zrobić z tym?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@evee-anime

  Odptaszkuj przesyłkę i kliknij pobierz dokumenty.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Właściwie dlaczego do przesyłki PP pojawia się możliwość zamówienia podjazdu kuriera skoro wiadomo, że takiej możliwości nie ma ? Kolejny babol nowego WZA?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

 @Kaliope_Brzeg i myślisz że na poczcie będzie ok?  bo tak właśnie   zrobiłam🤣

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@evee-anime 

O ile nie wyskoczy nowy problem typu wygasła umowa z PP, o którym tu ostatnio ludzie pisali to na pewno będzie ok 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

aaaa  to jakoś grubo się porobiło😎  w takim razie trzeba będzie  składać reklamacje do allegro  dzięki @Kaliope_Brzeg 

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

kurde😎 nie mam umowy nigdy nie miałam   😁  helouuu @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co jest grane?  co jeśli nie będę mogła wysłać paczki w terminie przeze mnie deklarowanym?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@evee-anime 

Ale to bardziej chodzi o umowę Allegro z Pocztą. Zresztą, kto wie o co tu chodzi 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

dziękuję za pomoc🌸

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  nr zamówienia  7397dfd0-52fd-11ed-b5be-87a91faf902c  proszę o pomoc

oznacz moderatorów