anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójna opłata za wyróżnienie oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
razec
#8 Zapaleniec#

Witam

Po wprowadzeniu oferty na sprzedaż zaznaczyłem opcje "wyróżnienie" i naliczyło mi 19 zł dodatkowej opłaty - tak być powinno.

Później jednak wszedłem i wyłączyłem tą opcję, po zaledwie chyba kilku minutach od od rozpoczęcia aukcji myśląc że opłata zostanie anulowana, jednak tak się nie stało.

W związku z tym znowu wszedłem na  edycję i chciałem włączyć tą opcję 'Wyróżnienie" i tu niespodzianka znowu chce mi naliczyć ponownie kwotę 19 zł. Czy drugi raz za to samo - nie jest to na pewno prawidłowe.

Gdzie mogę to zareklamować lub jak sobie z tym poradzić aby wyróżnienie aukcji znowu było bez dodatkowej opłaty ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Knowhere
#21 Demiurg#

@razec No raczej jest prawidłowe, tylko po prostu nie czytałeś zanim kliknąłeś.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
razec
#8 Zapaleniec#

Czegoś nie rozumiem - jeśli wykupuję promocję "wyróżnienie" na 10 dni płacąc 19 zł to jak można w drugim dniu naliczyć mu taką kwotę za wyróżnienie tego samego elementu.

Poza tym podczas włączania tej promocji w górnym lewym rogu jest napis "naliczane co 10 dni" czyli do ponownego naliczenia powinno upłynąć 10 dni.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@razec Dawniej w podobnych sytuacjach Allegro niekiedy zwracało opłaty, zwłaszcza wtedy, gdy wystawiona oferta została usunięta przez sprzedającego zaraz po wystawieniu - w Twoim przypadku będzie to usunięcie promowania. Napisz w tej sprawie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095 Poproś, aby po ponownym włączeniu promowania cofnięto Ci jedną opłatę.

oznacz moderatorów
razec
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podsunięcie linku - zobaczymy jaki efekt da reklamacja. 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@razec daj nam znać 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ponowne zaznaczenie wyróżnienia powinno wznowić poprzednie, a wyłączenie nie powinno całkowicie usuwać promowania, tylko je dezaktywować...

Ale to tylko taki chwyt na tych, co nie czytają małych druczków 😛

To samo jest z darmowy pakietem, będzie Ci ściągać po ponownym zaznaczeniu.

oznacz moderatorów