anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc w sprowadzaniu towarów

Korona2020
#8 Zapaleniec#

Witam, potrzebuje pomocy chce zacząć sprzedawać na allegro i nie mam pojęcia w jaki sposób zrobić zamówienie z chin tak aby opłacić cło oraz Vat za mój towar. Potrzebuje wyjaśnienia krok po kroku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli tego nie wiesz, to nie bierz się za sprzedaż na Allegro - taka dobra rada.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Korona2020 Poszukaj kogoś kto sprowadza, bo samo sprowadzenie to nie wszystko. Trzeba mieć tam ludzi, bo mogą Ci takie badziewie wcisnąć że do końca życia będziesz próbował to sprzedać lub naprawiać na własną rękę.  Ja osobiście znam taką osobę i co najmniej 1 kontener na 3 miesiące sprowadza i można się z nim dogadać jeśli myślisz poważnie i masz kasę.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Korona2020 Zacznij od internet. Jest kilka stron z informacjami o zasadach importu z Chin. (nie mogę tu podać linków, ale łatwo je znaleźć).

Nie spotkałem jednak oferty indywidualnej pomocy za darmo, więc i tu jej raczej też nie znajdziesz.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A nie lepiej sprzedawać coś co nie będzie miało metki made in china ,taki asortyment jest często reklamowany ,zwracany co przynosi sprzedawcą straty finansowe i wizerunkowe.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@kolekcjoner608 Najlepiej sprzedawać to na czym się zna. Zupełnie ne jest istotne jaką ma metkę. Każdą można wydrukować.

oznacz moderatorów