anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne wystawienie aukcji z winy kupujacych

louis70
#8 Zapaleniec#

Witam !To  już trzeci raz gdy przedmiot z mojej aukcji został "niby " kupiony i zero kontaktu ze strony osoby która wygrała aukcje:( Szczerze mam już dość takich sytuacji ,kto w koncu jest na prawie ten co wystawia czy ten kto kupił??Zróbcie z tym porządek  ,kiedys z taka osobą można było sie skontaktować teraz nie:( Ile razy mam wystepowac do was o zwrot prowizji bo ktoś robi sobie zabawe z allegro???

 

 

 

 

 Nawet nie ma jak się skontaktować z tymi osobami bo nie podają numeru telefonu:(Mam odczucie że my sprzedający nie mamy żadnych praw:(

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@louis70  Tutaj los sprzedawcy nikogo nie obchodzi. Im wcześniej się z tym pogodzisz, tym lepiej dla Ciebie. Możesz tylko wpisać cymbałów na Czarną listę i nic więcej.

P.S Skontaktować się możesz mailowo.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Jak napisałem w innym poście -ciesz się, że nie kupił Ci towaru Nigeryjski książę z Angli

oznacz moderatorów

louis70
#8 Zapaleniec#

A co za różnica czy książe z Angli czy pan Józek z Pacanowa ??Ktoś zrobił sobie głupią zabawe tylko w jakim celu ?Co mi da  że za każdym razem takiego pajaca wrzuce na czarną listę jak za chwile otworzy nowe konto 😞

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@louis70 Niestety, tak to działa 😞 . Teraz wystąpić o zwrot prowizji, on nie potwierdzi, odrzucenie zwrotu, jeszcze raz o zwrot - wtedy dostaniesz. Może nowa procedura to uprości ( bo nie będzie śladu płatności ). Ale samego faktu nie unikniesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Był taki program gdzie licytowali garaże, całkiem fajne to było pomimo kilku oszustw które tam były, ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie ktoś wygrywa garaż i mówi a ch*** jednak mi się nie chce tego kupować..

Z powinny być wpłacane 1/2 sumy do każdej podbitej licytacji, nie zapłaciłeś to Twój problem, sprzedawca produktu zachowuje 1/2 wpłaty Tobie kij w oko 

No i nie wspomnę o blokadach na konto, jakieś na IP przez 2 tyg brak możliwości kupna czy coś, przecież to jest zwykłe marnowanie czasu innego człowieka, a produkt może ktoś inny kto licytował chciał zakupić, już nie wspominając o innych kupujących

oznacz moderatorów