anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Postępowanie windykacyjne?

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Cześć,mam pytanie odnosnie firmy windykacyjnej,która podobno ściga mnie za 18 zł nieuregulowane na Allegro,zobaczyłem i rzeczywiście tak jest.. natychmiast wykonałem przelew i wszystko jest uregulowanej,natomiast podobno jakieś podstepowanie windykacyjne od firmy 28.Altus RMS,co w takim wypadku muszę zrobić,żeby nikt mnie nie nękał pod tym względem? Przyznaje się,ze nie zauważyłem i od razu opłaciłem zaległości,a ta firma ma jedną gwiazdkę i każdy pisze,ze to oszuści… proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SupremeShoty Dziękujemy za wpłatę. Jeśli chodzi o należność, której domaga się Altus, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z tą firmą windykacyjną, żeby wyjaśnić tę sprawę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Proszę sprawdzić opinie na temat tej firmy,dzwoniłem przez 10 minut,nikt nie odbierał,a jak skontaktowała się Pani,to nic nie otrzymałem,jeśli chodzi o odpowiedź,próbuje wyjaśnić to z Państwem,bo to wy zleciliscie z tego co rozumiem windykacje,opinia z gwiazdką 1 i komentarze typu oszuści,a przy tym brak kontaktu i profesjonalizmu to naprawdę mała oznaka,ze z tymi ludźmi da się cos załatwić,to było tylko 18 zł i od razu uregulowałem jak zobaczyłem,proszę Allegro o rozwiązanie tej sprawy 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SupremeShoty Po naszej stronie sprawa jest wyjaśniona, rachunek uregulowany. Jeśli jednak zadłużenie trafiło już do firmy windykacyjnej, konieczne jest wyjaśnienie kwestii ewentualnych odsetek bezpośrednio tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Tak jak napisałem,ciężko się z nimi skontaktować,a powinno być na odwrót.Patrzyłem stare tematy na Allegro i udawało się Państwu załatwić tą sprawę poprzez wycofanie windykacji,proszę o równe traktowanie klientów i pomoc w tym temacie,a nie zbywanie do windykacji,jakbyście Państwo nie mieli z tym nic wspólnego,proszę tylko o rozwiązanie tego problemu,należność ode mnie już została zaksięgowana.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Poważnie wymagasz profesjonalizmu tutaj??? Jak ostatnio sprawdzałam to allegro miało 1.4 gwiazdki. Chyba nawet zaraz wejdę luknąć jakie nowe lamenty się pojawiły... Tak na poważnie wysyłają wiadomości mailowe, Twoja nie uwaga. Ale fakt, że mogli by chociaż smsa wysyłać czy cos skoro i tak numery mają... To śmieszne żeby napuszczać windykację za 18 zeta.

oznacz moderatorów

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Po kontakcie z firmą,Pani powiedziała,że jak uregulowałem dług w Allegro to wszystkie odsetki zostały anulowane,nie dostałem żadnego e-maila zwrotnego ani potwierdzenia tylko to,ze rozmowa była nagrywana,mam już przestać się tym przejmować czy ten dług będzie mi dalej rósł? 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

 W piśmie chyba miałeś wszystko podane?
Zeby wplacic na numer konta, tytulem itp?

Zwykle nie mozna juz wtedy zaplacic glownemu wierzycielowi.

Placisz wszystko firmie windykacyjnej i w zaleznosci od umowy nastepuje podzial kasy (lub nie jesli windykator odkupil dlug od wierzyciela).

oznacz moderatorów

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Jak wspomniałem ta firma nie jest pod żadnym względem profesjonalna,nie było żadnego pisma tylko SMS z nr konta i kwotą podpisano Allegro i Altus, zapłaciłem kwotę 17,59 Allegro i Altus życzy sobie kolejne 18,06,te długi się nie łączà czy powstał nowy? Naprawdę bardzo dziwna sytuacja i wypadałoby to nagłośnić

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@SupremeShoty: nic na słowo i rozmowę. Tylko wszystko na piśmie.

oznacz moderatorów

SupremeShoty
#7 Wielbiciel#

Allegro napisało do mnie,że 

dziękuję za wiadomość i wpłatę. 

W tej sytuacji firma windykacyjna zostanie w ciągu paru dni roboczych poinformowana o spłaceniu zadłużenia. 

Blokada sprzedaży została z Pana konta zdjęta. ” 

wiec chyba sytuacja wyjaśniona 

oznacz moderatorów