anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potężny spadek sprzedaży oraz wizyt w sklepie.

MasterP21
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Handluje na Allegro od lutego. Od marca korzystałem z programu dla początkujących. Od początku czerwca odnotowałem potężny spadek sprzedaży jak i wizyt. Na chwilę obecną przy 180 ofertach mam 30 wizyt dziennie, gdzie w maju było ich po 300-400.  Przez dwa pierwsze tygodnie obecnego miesiąca korzystałem jeszcze z Add'sów, lecz nie ma to najmniejszego sensu, gdyż wydałem więcej na reklamę niż udało mi się z niej wyciągnąć na sprzedaży. Myślicie że algorytm jaki jest w Allegro teraz mnie "kara" za to, że korzystałem z promocji dla początkujących firm? Nie jestem w stanie sobie tego poukładać dlaczego tak jest. Jak tak dalej pójdzie, to będę zmuszony wyprzedać cały towar i zrezygnować z handlu on-line, gdyż najnormalniej w świecie nie jest on opłacalny.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

MikroLITY
#13 Ambasador#

Dostałeś kopa na początek sprzedaży, podpaliłeś się, nakupiłeś towaru, a Allegro zakończyło "promowanie" Ciebie, jako nowego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

MasterP21
#8 Zapaleniec#

Przez pierwszy miesiąc nie korzystałem z "bonusu powitalnego" i handel był o 100% lepszy niż w tej chwili. Towaru nie kupiłem w tym okresie więcej niż zazwyczaj. Jeżeli Twoja odpowiedź miała jakoś rozwiązać moje wątpliwości, to niestety ale tego nie zrobiła.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Z niczego nie musiałeś korzystać. Allegro samo z siebie "promuje" nowe sklepy.

oznacz moderatorów

MasterP21
#8 Zapaleniec#

Rozumiem że po zakończonym okresie promocyjnym, teraz już cały czas będzie taka padaczka i nie ma się co dziwić temu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , to się dzieje od początku kwietnia , nie tylko u Ciebie

oznacz moderatorów

MasterP21
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Kiedy można spodziewać się lepszego okresu ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MasterP21 nie wiem , ostatni raz taka sytuacja była w koncówce pierwszej dekady aktualnego wieku wsześniej - schyłek lat 90-tych ub. wieku  , czyli dawno , jak kojarzysz fakty to masz odpowiedź

oznacz moderatorów