anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

potwierdzenie danych

MAMY ROZWIĄZANIE!
szezlong1
#7 Wielbiciel#

otrzymałam maila pt" Zweryfikuj swoje dane, aby nadal wypłacać pieniądze z Allegro Finanse"  gdzie proszą o skan dowodu lub paszportu. Dla mnie to dziwne.....  Co robić?  

 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
serwis-texas
#20 Guru#

@szezlong1 

Wstaw screen wiadomości tutaj. Napisz dokładnie kto wysłał ten e-mail. Skopiuj adres nadawcy i podaj go tutaj. Jeżeli domena e-mail jest allegro.pl to owszem, potrzebna jest im weryfikacja.

 

 

oznacz moderatorów
szezlong1
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
szezlong1
#7 Wielbiciel#

nadawcą jest Allegro 

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@szezlong1 

To za mało. Podaj adres e-mail.

login@domena.pl

np powiadomienia@allegro.pl

oznacz moderatorów
szezlong1
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@szezlong1 

Screena na razie nie widać. Musi go zatwierdzić moderator.

Adres nadawcy e-mail musisz mi podać.  Link który podesłałeś to link do strony internetowej.

Dziewczynki, zatwierdzicie?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@szezlong1  Ten screen  jest źle zrobiony, nie widać adresu nadawcy, a to jest najważniejsze.

Wygląda na to że nadawcą jest Allegro, ale nie widać adresu nadawcy więc pewności brak.

Nazwisko i imię należało zamazać, ale skoro chcesz pokazać to nie ma sprawy.

oznacz moderatorów
szezlong1
#7 Wielbiciel#

ale to jest scren z mojej poczty. W co mam wejśc aby było widać nadawcę? 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@szezlong1  "W co mam wejśc ..."

To już nie jest ważne, skoro masz pewność że nadawcą jest Allegro, no to wyślij im ten skan dowodu i co tam chcą.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Schowek01.jpg

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@szezlong1 

zamiast się bawić w wysyłanie screenów wejdź na swoje konto Allegro i sprawdź czy tam jest informacja o potrzebie dodatkowej weryfikacji.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji

 

oznacz moderatorów
szezlong1
#7 Wielbiciel#

dziękuję ! 🙂

 

 

oznacz moderatorów
barcelona37
#7 Wielbiciel#

Czy mail aby zweryfikować swoje dane aby nadal wypłacać pieniądze z Allegro Finanse jest rozsyłany przez Allegro czy to spam? W treści jest informacja, "jeśli nie zweryfikujesz swoich danych w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości, nie wypłacisz pieniędzy z Allegro Finanse" i że należy przesłać skan dowodu lub paszportu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@barcelona37 zerknij na adres e-mail nadawcy wiadomości  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
barcelona37
#7 Wielbiciel#

Wiadomość przyszła z adresu powiadomienia@allegro.pl

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@barcelona37 Czy możesz pokazać nam tę wiadomość, abyśmy mieli pewność? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
barcelona37
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry [edycja]
jeśli nie zweryfikujesz swoich danych w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości, nie wypłacisz pieniędzy z Allegro Finanse.

Zgodnie z prawem, co jakiś czas operator płatności PayU ma obowiązek weryfikowania danych sprzedającego. Ponieważ sprzedajesz na Allegro i korzystasz z płatności PayU, musisz potwierdzić swoje dane do wypłat. W tym celu wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego albo paszportu.

Jeśli nie zrobisz tego w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości, nie wypłacisz swoich pieniędzy z Allegro Finanse. Blokadę wypłat zdejmiemy dopiero wtedy, gdy zweryfikujesz dane u operatora PayU.

Jakie dane muszą być widoczne na skanie lub zdjęciu

Wystarczy, że prześlesz zdjęcie tylnej strony dowodu osobistego lub strony ze zdjęciem w paszporcie. Operator płatności PayU sprawdzi:

  • imię i nazwisko
  • PESEL (lub data urodzenia)
  • seria i numer dokumentu
  • data wydania i data ważności dokumentu.

Pozostałe informacje możesz zakryć. Dowiedz się więcej.

Jak przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości

  1. Przejdź do zakładki Ustawienia wypłat na swoim koncie Allegro.
  2. W części PayU kliknij [przejdź do PayU].
  3. Załącz zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości i wyślij do weryfikacji. Gotowe!

Potwierdź dane podczas zmiany konta na firmowe

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub jednoosobową spółkę z o.o., w której jesteś jedynym wspólnikiem, pomyśl o zmianie konta zwykłego na firmowe. Podczas zmiany statusu konta potwierdzisz od razu swoje dane do wypłat u operatora PayU.

Status konta zmienisz za pomocą formularza w zakładce Dane konta. Dowiedz się, jak go wypełnić.

Konto firmowe pozwoli Ci swobodniej zarządzać ofertami i łatwiej obsługiwać zamówienia od klientów. Możesz skorzystać między innymi z bezpłatnego narzędzia Wysyłam z Allegro oraz dołączyć do Programu powitalnego i dostać nawet do 100% zniżki na prowizję.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

 

 

Wiadomość wysłana przez Allegro do[edycja] (barcelona37).
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@barcelona37 Tak,  to my wysłaliśmy tę wiadomość, więc zrób to o co prosimy w tej wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@szezlong1 Ja też ze strony Allegro potwierdzam, ta wiadomość pochodzi od nas, więc wykonaj proszę czynności, o których piszemy w tej wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów