anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie kupna

Client:48033088
#7 Wielbiciel#

kupujący napisał że kupił przedmiot i potwierdzenie mam na e-mailu. Czy to jest oszustwo ??

Screenshot_20220506-221513.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, z pewnością w nic nie klikaj, jak chce kupić to niech zapłaci przez Allegro.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli jest to meil od allegro to znaczy że kupił a jak sam informuje o zakupach to może być próba oszustwa .Sprawdź w swojej zakładce na allegro czy masz odnotowaną sprzedaż i nigdy nie wysyłaj aż nie otrzymasz środków na konto jak również nie wchodź w podsyłane linki ,otwieraj tylko te które są bezpośrednio od allegro .

oznacz moderatorów

Client:48033088
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220506-221513.png

oznacz moderatorów

Client:48033088
#7 Wielbiciel#

I jest   na końcu  przyjmi  płatność 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48033088 Na AL i mail, wskazuje na próbę oszustwa. Nie potwierdzaj niczego, możesz stracić kasę.

oznacz moderatorów

Client:48033088
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220506-230323.png

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Twoje obrazki są na razie nie widoczne ,pewnie będą dopiero jutro ,poczekaj ,nie spiesz się ,poczekaj aż moderatorzy dopuszczą twoje skany to dostaniesz dokładną odpowiedź .Póki co wygląda to że ktoś chce dobrać się do twojego konta.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48033088 Zablokowaliśmy konto, z którego do Ciebie pisano.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na razie obrazków nie widzimy ,muszą je zatwierdzić moderatorzy ale to może być pułapka ,nic na razie nie klikaj .To nie ty powinieneś przyjmować płatność tylko ona powinna wpłynąć na twoje konto .

oznacz moderatorów

Client:48033088
#7 Wielbiciel#

Dobrze.  

 ten pan pisze wiadomościach  

laptop Acer

 on -Dzień dobry, chcę kupić ten produkt , ale muszę podać adres pani e-mailu , abyś mógł otrzymać potwierdzenie , pozdrawiam

 

 ja-kamtyl2@wp.pl . w email nie klikam bo to przekret

on-Zapłaciłam, proszę sprawdzić pocztę, pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest próba oszustwa i w nic nie klikaj.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak tak pisze to na 100 % jest próba wyłudzenia twoich danych aby wejść na twoje konto i je uszczuplić ,nic nie podawaj i nie wchodź w podsyłane linki.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Obrazka nikt nie widzi.

Potwierdzenie zawartej transakcji otrzymujesz od Allegro, a nie od kupującego. Potwierdzenie zapłaty - również otrzymujesz informację od Allegro. Masz zapłatę - wtedy wysyłasz towar, sprawa jest bardzo prosta.

oznacz moderatorów