anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie ofert z produktami

CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

Witam

zauważyłem że część produktów jest w "systemie" i automatycznie pobiera informacje, specyfikację. Co zrobić aby nowe produkty też się tam pojawiały, czy można je samemu założyć? To także wpływa na oceny produktów, niektóre mają ich już sporo i są ściągane, a te nowe mają po zero ocen.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_czy coś się rusza w kwestii dodawania nowych produktów? Przykro się patrzy jak tyle ocen za produkty się marnuje które nawet nie są zapisane w systemie. Chociaż super sprzedawcy mogliby mieć jakieś uprawnienia do dodawania takich produktów. Kategoria dom i ogród -> dachy i akcesoria dachowe są biedne pod względem produktów.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMTRANS2 Tak, pracujemy nad tym, aby produktyzacja obejmowała kolejne kategorie na Allegro. Jeśli chodzi natomiast o dodawanie nowych produktów przez Super Sprzedawców, to przekazałam Twój pomysł do odpowiedniego zespołu. Jeśli pojawią się większe zmiany w tej kwestii, na pewno będziemy o nich informować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

studioEMsell
#8 Zapaleniec#

Chcę dodać nowy produkt, a wyskakuje mi informacja, że muszę powiązać ofertę. Czytałam 2x ten poradnik i nic z tego nie rozumiem...

oznacz moderatorów