anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia dla kupujących

Wohlgemuth_art
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedaje od niedawna na allegro, i mam pytanie, zawsze gdy sama coś zamawiałam dostawałam powiadomienia w aplikacji allegro, i na maile ze zamowienie jest w realizacji itp..

Chciałabym takie powiadomienia wysyłać kupującym, mozna to gdzieś ustawić czy jakoś?

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Wohlgemuth_art
#7 Wielbiciel#

Nie, chodzi mi o to ze  gdy coś ktos ode mnie kupi, nie otrzymuje zadnej info ode mnie, w allegro przy zamówieniu zmieniam stastus ,, w realizacji" ale kupjacy nic nie otrzymuje takiej info

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wohlgemuth_art bo trzeba mieć zewnętrzne narzędzia lub wykupiony abonament, inaczej kupujący dostaje tylko o wprowadzeniu numeru przesyłki 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/abonament-co-oferuje-i-dlaczego-warto-z-nie...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wohlgemuth_art
#7 Wielbiciel#

Mi chodzi o to jak wysyłac kupującym takie powiadomienia, że realizujemy jego zamowienie, itp

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wohlgemuth_art ze swojej skrzynki e-mail .Adres kopiujesz w panelu ,, zamówienia od kupujących  I PISZESZ !!

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Wohlgemuth_artO ile dobrze się orientuje to robi za Ciebie Allegro jeśli kupujący dokonuje zakupu i płatności przez Allegro. Zamówienie, potem płatność otrzymał sprzedawca, paczka dostała status do nadania, paczka została nadana, wysłana i możesz ją śledzić, doręczono.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

takZibiK30 , ale @Wohlgemuth_artchce wysyłać dodatkową indywidualną wiadomość  . Uważam ,że to zbędne ale ....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Wohlgemuth_art Ustawiasz to tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia ale trzeba mieć wykupiony abonament.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Wohlgemuth_art
#7 Wielbiciel#

wykupiłam, i gdzie to ustawic?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wohlgemuth_art W zakłądce, którą wyżej wskazał @Knowhere.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów