anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

próba oszustwa i wejścia na konto w banku poprzez sprzedaż na allegro!

MAMY ROZWIĄZANIE!
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dziś niestety spotkało mnie przykre wydarzenie tu na stronie. Dostałam powiadomienie, że ktoś chciał kupić mój przedmiot. Ten ktoś poprosił mnie o numer email, który podałam.

Następnie dostałam email od allegro, że udało mi się sprzedać przedmiot i że teraz strona mnie przekieruje w inne miejsce, na moje konto.

Pojawiła się strona na której poproszono o mój identyfikator, hasło, i pesel. Wszystko wyglądało jak strona allegro a następnie jak strona banku (to gdzie proszono mnie już o hasło i o pesel).

Bardzo nieprzyjemne wydarzenie, musiałam zablokować konto w banku. Dodatkowo wszystko miało nadal znaczek kłódki. Nie wiem czy sama nie mam wirusa w swoim komputerze co gorsza przez to wszystko.

 

Proszę o jakąś akcje informacyjną w tej sprawie oraz informacje jak taka sprzedaż powinna wyglądać. Mogą też państwo przyjrzec się klientce od której to sie u mnie zaczęlo.

 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Można też zastrzec w gminie albo przez aplikację mobywatel.

oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

'Nie mogę wykupić biku bo mam obecnie wyłączoną możliwość korzystania z  opłat drogą elektroniczną.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poważnie podejdź do tego, pesel podałaś.

oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Jutro zastrzegę w biku, dziś nie mogę bo nie mam możliwości teraz operacji bankowych.

oznacz moderatorów