anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa przez kupującego

dido1214
#7 Wielbiciel#

Witam.Wczoraj miałem bardzo dziwną sytuacje próby wyłudzenia zwrotu pieniędzy przez kupującego.Sprzedałem przedmiot z gry poprzez platformę allegro.Przedmiot został przekazany w grze,dokładnie tam gdzie zaznaczył kupujący.Wszystko było w porządku,transakcja została zakończona pomyślnie,po paru minutach dostałem negatywa od tego kupującego bez jakiej kolwiek wiadomości,że coś  nie zgadza się.Od razu zadzwoniłem,spytałem dlaczego próbuje mnie oszukać skoro dostał przedmiot za który zapłacił,kupujący rozłączył się bez słowa.Po jakiś 10 minutach zaczął pisać prywatne wiadomości na facebooku,ze zgłasza sprawę na policje i allegro.Pierwszy raz mam taką sytuację a jestem użytkownikiem od przeszło 13 lat i mam więcej niż tysiąc udanych transakcji bez ani jednego negatywa,chciałbym dodać że w ubiegłym tygodniu sprzedałem 2 podobne przedmioty i każdy z kupujących był zadowolony a nawet jeden wystawił opinie.Pytanie brzmi co mogę zrobić z tą sprawą dalej?Oczywiście mam zdjęcia naszych rozmów i wszelkie dowody potwierdzenia zakończenia aukcji pomyślnie.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

cóż są ludzie i klamki , zachowaj wszystkie dokumenty , maile .... podejrzewam grubą historię

oznacz moderatorów

broshop_pl
#1 Nowicjusz#

Witam, jak się sprawa skończyła? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@broshop_pl Trzeba było zawołać @dido1214 bo w przeciwnym razie może nie zauważyć, że coś było do niego pisane.
W sumie to też właśnie się zainteresowałem jak sprawa się skończyła, bo to trochę dziwne, że nie odzywa się od tamtej pory😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów