anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa

mcyran7
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem początkującym sprzedawcą. Ostatnio wystawiłem przedmiot na Allegro, po chwili został on kupiony jednak kupujący za niego nie zapłacił. Stało się tak kilka razy z kilkoma kupującymi, niektórzy z nich pisali do mnie żebym wysłał im przedmiot bo zapłacili, a tak się nie stało. Jeden z przypadków wysłał mi nawet wiadomość podszywając się pod Allegro i pisząc żebym wysłał przedmiot. Niestety po każdym takim zakupie jest naliczana prowizja. Stąd moje pytanie, czy istnieje jakaś możliwość przyspieszenia wniosku o zwrot prowizji ? Czy też jestem zmuszony czekać tydzień + czas na rozpatrzenie wniosku żeby móc sprzedawać dalej i nie posiadać naliczonej prowizji za przedmiot na który ktoś próbował mnie oszukać. Z góry dziękuję za odpowiedź.  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

To są próby wyłudzenia towaru bez zapłaty, gdybyś wysłał, byłoby to oszustwo. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na zwrot prowizji, niczego nie przyspieszysz, Allegro moim zdaniem liczy na to, że odpuścisz i się nie odwołasz; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

oznacz moderatorów