anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakupy a nie ma gotówki

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

zakupił odemnie kupujący nóż do gry ale nie mam nigdzie za to gotówki co zrobic i gdzie szukac 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44355582 Klikasz ( lewy górny róg) : Moja Sprzedaż, potem Allegro Finanse, na końcu : Środki i Historia Operacji.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

ale jest pusto a klijent wszystkie screeny i wgl pokazał czy to mogło przez to ze swięta zablokowac do jutra np przelew ? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44355582 A zapłacił jak? : PayU? Bezpośrednio na konto? jaki masz status transakcji : Moja Sprzedaż-Zamówienia- i przy sprzedanej aukcji powinieneś mieć na zielono : OPŁACONE

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

nie  miałem płatnosc tylko na allegro ze do alllegro idzie kasa 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44355582 Jaki masz status przy aukcji? Jeżeli zapłacił przelewem błyskawicznym lub Blik - powinno być na koncie. Jeżeli wybrał przelew tradycyjny ...to może być wtorek lub środa...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

napisane jest na email ze blik ale mowi ze to jakis tam zwykły przelew 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44355582 Czy masz status : OPŁACONA ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

tak

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

a jak nie ma to co czekac do jutra ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Status płatności powinien być "zakończona". Jeśli nie masz pieniędzy, nie może być taki status. Wklej tutaj wszystkie maile od allegro dotyczące płatności, tylko usuń dane osobowe. Podejrzewam, że coś mylisz.

oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

moge gdzies na priv napisac bedzie latwiej 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie skontaktujesz się ze mną prywatnie, nie ma takiej opcji, a tutaj namiaru nie podam 🙂

oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

ogólnie wszedzie jest tak jak ttrzeba aukcja zakonczona   platnosc zakonczona tylko ze saldo jest zero i nie wiem dlaczego 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś ustawione automatyczne wypłaty? Jeśli tak, pieniądze masz już na koncie bankowym.

oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

nie    wlasnie na allegro miały prszyjsc 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pracownik Allegro rozwiąże Twój problem, napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=14a4eea0-8c13-4c5f-84d2-aa1b52a06c15

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:44355582 w tym linku co podał @xyz96  zjedź niżej i zobacz na "wypłata środków Payu" . Jeśli wpłata była wczoraj to środki są w drodze na Twoje konto bankowe. Allegro tylko pośredniczy we wpłatach . Tu nie bankomatu do podejmowania gotówki 🙂

w tym https://allegro.pl/payments-operation-history/#!/

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:44355582
#7 Wielbiciel#

saldo konta mam zero ciagle zrobilem myk wystawilem konto za 2 zł brat kupił i tez nie ma tej gotówki a jest opłata zrobion kasa z konta poszla to oznacza ze  trzeba czekac raczej do jutra na zaakceptowanie 

oznacz moderatorów