anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

próbuję wystawić towar i mnie wyrzuca

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

mam problem . sprzedaje produkt który już kiedyś w Allegro był wystawiony . Znaczy się nie ja tworzyłem katalog. Wszystkie wytyczne, które mam w instrukcji się zgadzają, a także nr EAN niestety nie przyjmuje mnie wyrzucając przez EAN KATALOGOWY jak to jest możliwe ? niczego praktycznie więcej nie robiłem prócz wpisania stanu produktu i wstawienia autentycznych zdjęć

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 Proszę, doprecyzuj, w którym momencie pojawia się błąd. Pomocny będzie zrzut ekranu obrazujący problem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić. prześlę parę plików może coś poradzisz. Mój komputer został przeskanowany . wycofałem wszystkie wydaje mi się że tu jest  problem .wydaje mi się że tu jest problem .oferta kiedy próbuję coś zmienićoferta kiedy próbuję coś zmienićoferta kiedy wyciągam z kataloguoferta kiedy wyciągam z kataloguaktualizacje na tydzień do tyłu . Zmieniłem przeglądarkę. Sprawdziłem lokalizację każdej ze przeglądarek .  wciąż nie mogę pracować . jak zmienić język stron 

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

próba wystawienia urządzenia , tłumaczenie moje a nie allegropróba wystawienia urządzenia , tłumaczenie moje a nie allegrowysyłka.jpg

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

dodam tylko tyle jeszcze że przeglądarka EDGE jest w tym przypadku najmniej przydatna gdyż najmniej można w niej zrobić. Całkowicie nie odczytuje katalogu przy produkcie.

 

 

Bardzo proszę o Pomoc waszych specjalistów. dać mi instrukcje żebym mógł normalnie pracować

oznacz moderatorów