anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o napisanie opinii przez kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Czy jest jakieś miejsce, w którym mogę napisać do obsłużonych klientów prośbę o dodanie opinii? 

Może jest możliwość dołączenia do maila linku, który przekieruje (mam nadzieję zadowolonego klienta:)) do miejsca, w którym wystawi swoją opinię. (jak dla mnie preferowana opcja - klient nie musi szukać, w którym miejscu ma wyrazić swoje zadowolenie:)) 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Szczerze to jest to ryzykowne ,nie znasz mentalności klienta i nie przewidzisz co go doprowadza do furii .Prosząc o napisanie opinii ,klient może poczuć się nękany i nie będziesz zadowolony z jego oceny.

oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli wiem, że dana transakcja przebiegła pomyślnie to nie mam się czego obawiać, chyba, że klient uzna, iż ocenia nękanie (błędne myślenie), a nie samą transakcję:)

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro po jakimś czasie wysyła takiego maila. A sprzedający płaczą, ze Ci klienci gorsze opinie wystawiają niż Ci co robią to sami z siebie. Nie wiem czy mają racje czy nie...

oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

No jeszcze tego by brakowało, żeby Allegro prosiło o wystawienie opinii przez kupujących w moim imieniu (to chyba jakiś fake news:))

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Emi_Bibi Tak Allegro przypomina że masz nie wystawione opinie.

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@Emi_Bibi 

W regulaminie znajdziesz zapisy o tym, że nie możesz wysyłać do kupujących wiadomości:

  • o otrzymaniu wpłaty
  • o etapach realizacji zamówienia (informacje o zmianach statusu: w realizacji, do wysłania, wysłane) – w przypadku dostaw realizowanych przez zintegrowanych przewoźników
  • z linkiem do śledzenia przesyłki oraz wiadomości o poszczególnych etapach doręczenia przesyłki – w przypadku dostaw realizowanych przez zintegrowanych przewoźników
  • z prośbą o ocenę transakcji.
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info.

oznacz moderatorów