anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem edycją

ulaabc
#9 Pomysłodawca#


Wchodząc w panel mój asortyment mam drżące oferty, problem dotyczy tylko tej zakładki, drżenia są tak duże ,że mam problem z trafieniem myszką w opcję np. wznów. W innych zakładkach np zamówienia od kupujących ten problem nie występuje

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_20230317-184039.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Dziękuję, czy ten zrzut pochodzi z wersji mobilnej strony czy z aplikacji? Czy kiedy korzystasz z Allegro na komputerze ten problem również występuje? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Ten zrzut to wersja mobilna. Na komputerze również nie zmienia się status przesyłki

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc dziękuję, skonsultuję tę kwestię z zespołem technicznym i wrócę do Ciebie ze szczegółami, gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Aby statusy zmieniały się automatycznie w Twoich zamówieniach musisz mieć aktywny abonament, wystarczy nawet wersja podstawowa, ale musi być włączony. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacja nt. abonamentów, które są dostępne oraz instrukcje jak go włączyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ulaabc a próbowałeś odznaczyć i ponownie zaznaczyć automatyczną zmianę statusu?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ulaabc @Rydel_IT A może oferty boją się, że nikt ich nie kupi i trzęsą się ze strachu 🤣

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#
😀
oznacz moderatorów