anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem podczas wystawienia przedmiotu

tmbthisis
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem podczas wystawiania oferty, za każdym razem wyskakuje błąd podczas próby dodania zdjęcia "Nie udało się dodać zdjęcia. Wystąpił błąd podczas dodawania obrazka".

Historię oraz ciasteczka wyczyściłem 🙂 Na innej przeglądarce jest to samo :-). Z tego co już się zdążyłem zorientować to raczej wina po stronie mojego sprzętu / oprogramowania nie leży.

Czy ktoś jeszcze ma taki problem (bo jeśli nie to będę nadal próbował dojść do przyczyny u siebie na pc)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tmbthisis nie udało mi się powtórzyć tego błędu, może problem leży w rozmiarze lub formacie zdjęcia, które chcesz dodać? Jeżeli nie pomogło czyszczenie ciastek i zmiana przeglądarki to napisz proszę krok po kroku jakie działania wykonujesz, poproszę o zrzut ekranu z komunikatem o błędzie, wtedy będę mogła podpytać o to dział techniczny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tmbthisis
#7 Wielbiciel#

Udało mi się ustalić przyczynę problemu.

Niestety ale tak się dzieje gdy próbuję dodać zdjęcia zrobione za pomocą aplikacji GCam (camera px), zarówno gdy zdjęcia są zapisywane w formacie H.265/HEVC jak i H.264/AVC. ( a szkoda bo dzięki temu oprogramowaniu zdjęcia są lepszej jakości według mnie)

Przy próbie zdjęć zrobionych za pomocą oprogramowania fabrycznego producenta ten błąd już nie istnieje i można zdjęcia dodać normalnie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tmbthisis Przecież "H.265/HEVC jak i H.264/AVC" to kodeki video, a nie graficzne. Niemniej jednak ważne jest to w jakim formacie (z jakim rozszerzeniem) ta kamera zapisuje fotki, a ten musi być zgodny z tym, co obsługuje allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

tmbthisis
#7 Wielbiciel#

Knowhere no tak, fakt. 🙂

oznacz moderatorów