anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem w wyplaceniem pieniędzy z allegro finanse na konto lub zwrotem kasy

smock1983
#2 Obserwator#

Witam , mam problem ponieważ kupujący zrobił przelew odrazu po kup teraz gdzie wcześniej dostał wiadomośc i info ze na tamte konto które jest przypisane do allegro nie ma przelewać bo nie mam przypisanego konta zadnego a moje jest zajęte przez komornika i automatycznie przelew nie dojdzie albo zostanie zablokowana możliwość wypłaty przelanych środków ,podałem mu dane gdzie ma przelać pieniądze ale to zignorował i pieniądze wiszą mi na allegro finanse a ich nie moge wyplacić poniewaz moje konto bankowe jest obciązone komornikiem  i używam konta na kogoś z rodziny i teraz nie mogę ich wyplacić bo jak zmienie dane właciciela konta na które mają isć pieniądze to nie przejdzie i jeszcze bana dostane a jak wpisze tylko nr konta osoby które używam to z tego co sie orientuje i czytam zeby rozwiązac ten problem też byc nie moze I przelew nie pójdzie czy się myle? juz nie chodzi o konto ale o kase , chcialbym chociaz zwrócic pieniądze kupującemu ale nie widze takiej opcji bo pewnie nie mam tego payu czy przelewy24 aktywowane ? prosze o pomoc w wybraniu pieniędzy w sposób bezpieczny dla nich  albo jak zwrócic kupującemu pieniądze spowrotem bo juz mnie straszy sądami i skargą na allegro i rządaniem zwrotu z allegro

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Oddaj mu pieniądze z własnych. Przecież to nie muszą być te środki, które masz w Allegro Finanse. Pieniędzy z AF nie wypłacisz inaczej, jak na własne konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Masz obowiązek przyjmować wpłaty przez Allegro Finanse i nie możesz z tego powodu blokować wysyłki lub zwrotu wpłaty. 

oznacz moderatorów

smock1983
#2 Obserwator#

w jaki sposob moge wyplacic przekazem pocztowym? bym wyplacil na swoj adres by mi przyniosl i z ulga mu wyslal towar

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź w ustawienia wypłat, kliknij "zmień" i ustaw wypłaty przekazem. Są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł. 

oznacz moderatorów

smock1983
#2 Obserwator#

nie mam tam takiej opcji wogóle , jest tylko numer konta i dane wlasciciela jak chce aktywowac wyplaty , mozesz bardziej podpowiedziec jak albo dac screna prosze cie bardzo

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź tu; https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system na dole przy numerze konta (masz jakiś wpisany?) kliknij "zmień" i na następnej stronie masz "do banku w Polsce", "do banku za granicą", "przekazem pocztowym". 

oznacz moderatorów

smock1983
#2 Obserwator#

mam tylko do banku za granica albo w polsce nie mam kurde tego , szlak mnie trafia,,,, mozesz screna zapodac bardzo cie prosze 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

AAA.JPG

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli tego nie masz, zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

smock1983
#2 Obserwator#

no nie mam wlasnie tego...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@smock1983 Bo xyz96 jak zwykle podaje nieprecyzyjne linki - prawidłowy to ten https://allegro.pl/myaccount/Payu/PayoutsConfiguration.php

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@smock1983 Stawiam pół litra, jeśli ten cały swój post, będący jednym długim zdaniem (bo nie zauważyłem nigdzie kropki), przeczytasz na głos na jednym wdechu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów