anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją konta firma na spółkę LTD.

MAMY ROZWIĄZANIE!
MultiDrop365
#9 Pomysłodawca#

Witam Serdecznie wszystkich , założyłem nowe konto firmowe na allegro na spółkę LTD w UK jednak nie mogę przejść weryfikacji ponieważ "Weryfikacja wykazała, że użyty podczas aktywacji rachunek bankowy nie należy do firmy, na którą zarejestrowane jest konto. Aktywując przez szybkie płatności online konto firmowe, nie można korzystać z rachunku bankowego innej firmy ani z rachunku prywatnego" , no kuriozalna sytuacja , w jaki sposób mam nazwać konto bankowe nazwą spółki LTD ? Lub jak inaczej aktywować ?

Pozdrawiam i dziękuję

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
A3dam
#19 Nestor#

Rachunek bankowy powinien być zarejestrowany na tę spółkę Ltd (a nie na inną firmę lub osobę fizyczną).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
MultiDrop365
#9 Pomysłodawca#

A3dam , powinien być to Polski rachunek czy zagraniczny ?

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zgadza się, dane nadawcy konta muszą być takie same jak właściciela konta. 

Dlaczegóż kuriozalna sytuacja.

Ty masz zlecić przelew z konta bankowego założonego na twoją firmę.

oznacz moderatorów
MultiDrop365
#9 Pomysłodawca#

Konto firmowe może być w PL pomimo rejestracji spółki w UK , pomożecie mi krok po kroku jak ja mam to zrobić?

 

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jeśli założyłeś sobie konto firmowe w Polsce na zagraniczną spółkę to tym łatwiej dla ciebie bo aktywujesz szybkim przelewem.

Jeśli masz konto na firmę za granicą to nie aktywujesz szybkim przelewem bo PayU i przelewy 24 nie obsługują zagranicznych banków w tych przelewach.

Możesz wówczas wybrać aktywację konta przelewem tradycyjnym, i zlecić przelew w twoimi zagranicznym banku na otrzymane dane, to kilka dni potrwa.

oznacz moderatorów
MultiDrop365
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie ma znaczenia czy rachunek polski czy zagraniczny, nazwa firmy musi być w nim zawarta. Jak wysyłasz przelew z konta firmowego na inny rachunek to Twój bank podaje nazwę nadawcy i ta nazwą musi się zgadzać z tą którą podałeś na Allegro.

oznacz moderatorów